ETS 2 - Kuzey Marmara Harita Modu Projesi

@sctn Öncelikle seni bende tebrik ediyorum. Harita mükemmel olmuş. Meraktan heryere gittim, heryeri keşfettim. Kuzey Marmara Otoyolu hayalimizi gerçekleştirmiş olduğun için ayrıca teşekkür ederim. YSS Köprüsü, İstanbul Havalimanı zaten harika olmuş. Kusur demeyelim de sadece şunu söylemek istiyorum. Tabelaları düzenleme yaptığında biraz toparlarsan daha güzel olur. Mesela bir yerde büyük tabelada Edirne yazısı ufak yazıyordu. Ama bunlar harita modunu oynamamaya sebep değil. :slight_smile: Böyle güzel haritaların devamını bekliyorum. Hayırlı geceler dilerim. :raised_back_of_hand:

Moddan fotoğrafları burda paylaşayım.

7 Beğeni

Güzel haberler için takipte kalın :slight_smile:

11 Beğeni

Eleştiri için çok teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

şimdi, temiz bir kariyer açıp bir daha denedim de, sadece bu mod 1.37 sürümünde uyumlu olmasına rağmen yüklemenin yarısında oyundan atıyor maalesef. acaba diyorum diğer dlc’lere ait olan bileşenler var da, bende o dlc’ler yok diye oyundan mı atıyor diye düşünüyorum.

Anladım. Cevabı bilmiyorum ama evet haklı olabilirsin, her dlc’den ufak tefek parçalar var, belki sebep o da olabilir, bilemiyorum.

!GÜNCELLEME!: Mod dün 500 mb idi. Ama buna gerek yokmuş, yenilenip tekrar konuldu. Artık boyutu sadece 13 mb

Bu arada haritada yanından geçtiğimiz 2 adet cami bulunmakta olup, mihrapları kıbleye doğru yerleştirilmiştir :grinning:

6 Beğeni

Ben de bir Sakaryalı olarak şehri merak ediyorum bayağı…Eline sağlık şimdiden.

1 Beğeni

Bir Sakaryalı görmek güzel oldu :slight_smile: Allahın izniyle güzel çok güzel olacak inşallah. Temelde Erenler yanyol sanayi, Nehirkent organize sanayi, D-100 tarafları olacak. İmkanlar el verirse Karasu’ya kadar da çıkabilir.

1 Beğeni

Bir Bolu’lu olaraktan,madem Sakarya’yı yapacaksınız Bolu’yu da aradan çıkarsanız :smile:

1 Beğeni

Eyvallah Dostum,kolay gelsin şimdiden.Zaten gereken tüm lokasyonu yapıyorsun.Sonuçta Çark Caddesine girmemize gerek yok :smile: Bu arada Karasuluyum…Oraya el atarsan devamını yaptırmadan bırakmazlar dikkat et;karadenize girmiş oluyorsun bir kere :+1:

1 Beğeni

Discord var mı

ne için lazımdı?

1 Beğeni

Bende harita modu yapıcaktım.

yardım için

dediğim gibi, ETS2 Map Editor ep.1 - Starting and saving a map - YouTube bu youtube adresinde 12 tane video’da adam herşeyi detaylı detaylı anlatmış. Altyazı özelliğini açtığın zaman anlamak çok daha kolay olacaktır ki zaten adam da çok basit düzeyde ingilizce kullanıyor. Ben de anlatmak isterim ama belki görmüşsündür geçen gün bir arkadaşa yardım etmek istedim ama oyununun bozulmdasına yol açtık. :frowning:

ben 1.36 dayım

Public betaya geçmedim

Hatalar olabileceğinden ötürü istersen yardım etmeyebilirsin ama belki ikimizde bir şeyler çıkarabiliriz

Editör deneyimim var ama yinede sen bilirsin

Önceden eskişehirin %50 si bitmişti sen sakaryayı yaparsan bende burdan eklerim

tekrar yapmaya başlarım yapabildiğim kadarıyla

Çok fazla spam mesaj gönderdin. Böyle yapmaman gerekiyor. Mesajlarını birleştirdim. + Mesajını düzenleyebiliyorsun yani ekleyeceğin bir şey varsa öyle yapmalısın.

3 Beğeni

tm sağolun

yardım için