ETS 2 - Kuzey Marmara Harita Modu Projesi

:smiley: :smiley: Teşekkür ederim. Evet bu arada yollar da iç içe duruyor ama ip gibi uzatınca trakya kadar yol ekledim aslında oyuna. Tavsiyemi dikkate aldığın için de teşekkür ederim. Bu arada uyarmayı unuttum belgerlerdeki mod klasöründe senin haritan dışında başka mod bulunmaması gerekiyor.

1 Beğeni

harika çalışma gerçekten bende bir şeyler yapmayı denedim beceremedim olmadı bi türlü pes ettim sen baya iyi iş çıkarmışsın umarım devamını getirirsin süper olmuş :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

linke tıklayınca drive adresi açılıyor. Sağ yukarda indirme tuşu var. Ona basman yeterli. Sonrasında mod internetten inince de Belgelerim’de ets2’ye girip mod klasörünün içine atman yeterlidir.

inmedi çok uzun hala tarama yapıyor

Çok teşekkür ederim. Ama ben de direk böyle güzel yapmaya başlamadım. İlk haftalar aşırı acemi ve çok yavaştım, üstelik en başlarda daha yolları birbirine yapıştırmayı bile bilmiyordum, uçlarını göz kararı yaklaştırınca arabalar geçiyor sanıyordum :sweat_smile: . Ben de pes etmeyi defalarca düşünmüştüm. Vazgeçmeyince ulaştım buraya. Bu işe başlamadan önce steamde oynama sürem 300 saatti, artık 650 saat :smiley:

1 Beğeni

Evet mod 500mb, büyük ihtimalle bilen birisi yüklese daha küçük bir boyutta olabilirdi ama benim bu işlerde hiç bilgim yok. Direk mod dosyasını drive’ıma yükledim. Aslında sıkıştırmayı da denedim ama boyutu sadece 490 mb’ye indi, belki de ben beceremedim.

Bende bunun cevabını merak ediyorum ama tek tek dlc’leri çıkartıp girmeyi denemedim. Yani nelerin gerektiğini bilmiyorum :frowning:

Linki tekrar atsan ama drive sız böyle vir imkanın varmı?

tekrar internete upload etmem gerekecek, bu yaklaşık 2 saat sürüyor, sorun değil benim için, driveda sorun çıkıyorsa seve seve başka yere de yüklerim ama başka bir yol bilmiyorum. Birisi yardımcı olursa uğraşırım tabiki.

@sctn fazla kurcalamada çöktüm galiba biraz, editörü açıyorum beyaz pencere geliyor sonra atıyor, edit komutunu silip oyuna girmeye çalışıyorum siyah ekran verip oyundan da atıyor :frowning:

Mod yapımcısına başarılar dilerim. Bu hafta biraz hareketli geçti, çünkü Türk mod yapımcıları çeşitli duyurular yaptı ve bu da onlardan biriydi. Cidden bu DLC harita yapımcılarının işine yaradı. Projenin başarılı bir şekilde bitmesini temenni ederek mod yaoımcısına çalışmalarında başarılar dilerim.

6 Beğeni

Merhaba öncelikle elinize sağlık, ancak yükleme ekranında oyundan atıyor, bende road to the black sea dlc si var sadece bundan mı kaynaklı acaba, başka sorun yaşayan var mı?

1 Beğeni

Üzüldüm, şu an en azından normale geri döndürmemiz gerek. Mod klasöründe harita varsa onu oradan kaldırmayı dene. Veya belki de base klasöründe yapmaman gereken bir değişiklik mi yaptın acaba? Bu ikisi de değilse istersen oyuna sağ tuş tıklayıp yerel dosyalardan oyunun bütünlüğünü doğrulamaya bas, eksik bir şey varsa oyun tamamlar. En azından normal haline döndürelim oyunu

Ben bir kere başlattım O sırada senin modun açık olduğunu fark ettim curve is too small uyarısı verdi kapattı.Sonra mod kapatıp açtım yukarda dediğim gibi attı, doğrulama yaptım durum hala aynı

İşte azimle çalışarak oluyo böyle çalışa çalışa ortaya süper şeyler çıkıyo gerçekten haritaya hayran kaldım havalimanı kavşağı falan efsane direk indiricem :slight_smile:

1 Beğeni

Evet keşke benim modu kaldırıp girseydin. Şimdi çözümü malesef bilmiyorum.

İnşallah silip tekrar kurman gerekmez. Buna sebep olmak istemem.

merhaba, haritanın görüntülere bakılırsa süper olmuş, birebir olmuş valla. Bende de atma sorunu var şu an. Harita 1.37 beta ile tam uyumlu değil mi?

1 Beğeni

1.37 ye ben geçiş yapmadım uyumlu olup olmadığını bilmiyorum malesef.

Harita modunu oynadım ve gerçekten zevk aldım bildiğim yerler olduğu için. Böyle bir harita modunu yaptığın için sana teşekkür ederim @sctn.

5 Beğeni