ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

Sjs aynnende baskan bu anahtarlari nasil vericekler bize ki nereye yazicaz steamde urun kodunami hemen yazamassak gidiyomu nooluyo anlamadim ki ben

Worldoftruck.com sayfasından gönderirler bence.

Scwarzhmulleede oylemi yapmislardi ben bilmiyom pek

Valla ona bende yetişemedim. Bende bilmiyorum o yüzden.

kapatıldı #146

açıldı #147

Bir gelişme var mı çekiliş nerden duyurulur

Olursa zaten burasi kaynar merak etme hepimiz tetikte bekliyoz

Çekiliş için hangi siteyi takip edeceğiz wotumu

Bunun üzerinden …

Teşekkürler

Sence Gece 12 de mi dağıtırlar

ne gecesi ya öğlede sonra büyük ihtimalle

Schwarzmullerde boylemi olmustu

Bu konular neden kilitleniyor geri açılıyor ? Hasan abi neden onca haberi yazıyor ne için? Neden hep aynı şeyler dönüyor???
Bu işlerin sence bencesi yok ne zaman çıkarsa o zaman duyururuz ve alırsınız.
Kimi der türklere düşmanlar okul açıldığı gün dağıtıyorlar kimi der yok öyle yok böyle!!!
Sizden ricam blog haberlerini okuyun ve bekleyin , scshakkında ne billiniyorsa türkçe olarak hasan abi zaten yazıyor.

Aynen oyle

Hay ağzına sağlık Ahmet. Abiler böyle saçma yorumlarla konuyu meşgul etmryin ya. Her siteye girişimde bildirimi görünce heyecanla açıyorum karşıma ne zaman çıkar tarzı yorumlar çıkıyor. Vazgeçin artık bu tarz yorumlardan. Bir bilgi olsa zaten ilk burada paylaşılır. Bekleyin az. Yeter artık ya.

Olaylar daha bitmedi. Krone DLC çekiliş/resmi çıkış bugün olacak. Herhalde o da 2 saate başlar ya da iş çıkışını mı seçerler bilmiyorum. Gereksiz yere konuyu kirletmeyelim. Yeni bir bilgi(resmi, gayri resmi) yoksa yazmanızın hiç anlamı yok. Kimse de şu Krone dorse nasıl olur Krone şöyledir böyledir ayrıntı vermiyor sürekli çıktı mı ne kadar senin nasıl ne zaman beta ne nasıl oluyo gibi saçmalıklar istemiyoruz. Kurallar sitenin girişinde yazıyor.

Krone DLC’si Steam’de