ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

Anahtar felan yokmu yani noolcaki simdi

gülüm acele etme gelecek. sabırlı ol bende kapıda bekliyorum gelsin diye

:grin::grin:yani bugunmu ingilizcei cevirdimde bugunden daha sonra yaziyodu

gün içerisinde , bugün birazdan demek… :slight_smile:

Bir bilgi vermek gerekirse Konteyner taşıyan tarzı sahip olunamayacak( Satın alınmayacak)

Paket içeriği buraya koyuyorum aynı zamanda steam sayfasından da ulaşaabilirsiniz!

Beklediğimden az çeşit var. Zaten ne kadar fazla olabilir ki. Aksesuarları merak ettim

On camurluk arka tamponlar paintler bayrak kupa yani bardak bide kap diye bise yaziyodu aksesuar olarak tabi

Schwazmuller dlc 5 çeşit dorse türü var. Ama aksesuarları yoktu. Bu dlc de 6 çeşit dorse türü var ve aksesuarları da var birde böyle düşün.

Hali hazırdaki tüm dorseleri satıp Krone ile yenileme vakti geldi.

Valla ben anahtari alamassam yenilemeye daha coook var

Şimdi bu Krone dorseler de satın alınabilecek ve özelleştirebilecek tama peki Schwazmuller dorseler ? Onları da Kronedaki gibi yapabilecekmiyiz ?

E illaki ozellestirebildigimize gore alinabilir demekki

Farkettiniz mi bilmiyorum ama Dorse Galerisinde ekranında sol üst kısımda Standard Trailers seçili Krone DLC’si satın alınca da oraya Krone Trailers diye yeni bölüm eklenir diye düşünüyorum.

Bir de schwarzmüller olur o zaman.

çalışma saatleri 8 am 4 pm dir. scs softwarenin binasi. şimdi bişeyler pişecek. az kaldı. (saati nerden gördün diye sorarsanız scs nin binasından) :grinning::grin:

alana hayırlı olsun