ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

Şimdi düzeldi ben aldım direk saldırın siteye :slight_smile:

1 Beğeni

DLC Steamde yayınlanmadan otomatik yükleme vb. gerçekleşmez DLCnin çıkış saatini bekleyin dostlar.

1 Beğeni

şimdi hepsinden tek tek takipten çıkabilirim…

1 Beğeni

Aldım h.o alanlara

1 Beğeni

:smiley: :smiley: Sende benden

World of Trucks bu iş için biçilmiş kaftanken gidip gleam gibi bir yerde uğraştırmak çok saçma Wotr üzerinden de beğenme, takip etmek şeyleri olabilirdi boşu boşuna kaos yaşattılar :smiley:

8 Beğeni

yap işte 2 saat ücretsiz steamdan tıklasın alabilen alsın sonra napiyorsan yap resmen burdan yazmadım ama o steam üzerinden saat okuma 2. 3. mü şecenek delirtti benide. neyse kısa sürede çözdüler en azından

Arkadaşlar çözmüşler sorunu

Bende Kaptım Dostlar

Çok saçma oldu harbiden 1 kişi istese 10 tane kod alabilir :unamused: krone dan önce herkes benim şu kadar saatim var, benimki daha fazla gibi şeyler söylüyorlardı şimdi ne oldu ?

2 Beğeni

Bende Aldım Arkadaşlar Yuppii…
Kaldı Bir Güncellemesi

yükleme acıldı

Çıktı 15₺

2 Beğeni

2 Beğeni

dlc yüklenmiyor nasıl yüklicem?

Şu anda indirimde

resmen çöp bir dlc çeşit yok ki dorseler zaten kopya kişisel dorselerde özellestirme yok denecek kadarda az…
iyi tarafi resmi orjinal dorseeler işte

2 Beğeni

Yolda Denk Geldim Ai De Kullanıyormuş Dorseyi

İnanılmaz kaliteli tüm dorseler o kadar kaliteliler ki bazı çekicileri takınca çekinin modelinin ne kadar kalitesiz olduğunu görüyorsunuz. Ayrıca Cool Liner da bulunan soğutucunun poligonları ağlıyor 2 boyutlu görseli yapıştırmışlar resmen. Dorse o kadar kaliteli ki direkt dikkat çekiyor bu olay. Çeşit bakımından ne güldürür ne ağlatır diye düşünüyorum ama bir hayal kırıklığı yaşamadım değil.

5 Beğeni