ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

e ben denıyom mobılden olmuyo pcyı actım sımdı gırıs yap dıyorum sureklı yanlıs parola dıyor yanlıs olsa steam guard ıstermı

Sen aldın için rahat tabi!!!

Bekleyin çözerler birazdan birbirinizi yemenize gerek yok zaten bedava olunca seviye yerlere düşüyor. Yine rezalet bir olay… ne gerek vardı alan alsın… Bu fikri yine ortaya atana … neyse

3 Beğeni

Gleam üzerinde sıkıntılar var. Birden bir sürü insan yüklenince normal o yüzden bekleyin sonra deneyin. Yapacak bir şey yok satışa çıkınca parasıyla alınır. Çekiliş olayları böyle ufak ama etkili şeyler için sıkıntı olmuyor. Keşke böyle dağıtılmasaydı.

aynen scs de yazmış

gleam da açıklama yapmış olay iptal olacak gibi :smiley:

2 Beğeni

sjjsj şansa bak yaa bı bız mı alamadık hep yabancılar aldı gıttı valla sksk

Firefox, Chrome, Opera, Mobil, aklıma gelen her yolu denedim sürekli gizlilik ayarı hatası veriyordu, şimdi daha da ilginci oldu “Oyunu oynadığınızı göremiyoruz” diyor kjhhjkgdfsjkhdfs yahu 1500 saatim var bu nasıl iş.

Bende düzeldi beyler tekrar deneyin isterseniz

sayfayı yenileyip tekrar deneyin oldu bende

düzeldi beyler yumulun ben aldım

Ben sayfayı yeniledim tık işareti otomatik geldi diğerlerini tamamladım key geldi

Steamden giriş yapıp süre ve hesabı göstermeyi kaldırdılar şuan ziyaret ederek alabilirsiniz

Arkadaşlar sorun galiba Adblock kullanıcıları için olmuş

Steam saat şartı kaldırılmış. Şu an sorunsuz alabilirsiniz.

anahtarı aldık steamde etkinleştirdik fakat otomatik yüklemesi gerekmiyormu ? yoksa resmi oarak çıktığında mı yüklencek ?

Reklam engelleyici. Onu durdurunca ekran geldi bende ama şimdi düzelttiler gerek kalmadı.