ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan🙂

Fiyat konusunda şunu söyleyeyim,atsde new mexico çıktığından beri (Yani 2017 yılından beri,dolar yanılmıyorsam 4 liranın altındaydı.) ats eyaletlerinin fiyatı hep aynı.Yurtdışında 12 dolar,ülkemizde 29tl.Tabii bu büyük ihtimal atsye ilgi az olduğundan yapılmış bir fiyatlandırma.Etsye bakarsak going east hariç bütün dlclerin yurtdışı fiyatı 18 dolar. (Going east 10 dolar.)
Fakat 18 dolarlık dlc fiyatları dengesiz. (İskandinavya 29,fransa 35,italya 35,baltık 39,black sea 48 tl.)Going east ise 24 tl.Yani adamlar going east ile iskandinavya arasındaki 8 dolarlık farkı bize 5 tl olarak yansıtmışlar.
(İşte adamlık,işte büyüklük,iş…:smiley:)
Bence iberyanın büyüklüğünden dolayı bu dlcnin yurtdışı fiyatı artabilir ki aynısını atsdede bekliyorum çünkü texas çok büyük.Destan kadar yazdım ama şu kesin bu dlcnin 48 tl üstü çıkması kesin gibi.

6 Beğeni

Olmayacak biliyorum ama umarım şu tarz ara sokaklar açık olur blog fotoğraflarında böyle ara sokaklar çok fazla vardı ama kapalı olucaklardır yüksek ihtimal :pensive:

8 Beğeni

No Road End modunu kullanarak bütün ’ xxxxx ’ olan yerlere girebilirsin, tavsiye ederim.

4 Beğeni

Zaten genelde yolun devamı olmadığı için xxxx koyulmuş oluyor. Umarım sokakların sadece giriş kısmı olmaz, devamı da olur diyelim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

akla grand utopia geliyor :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

kapalı olsun açarız sıkıntı yok

aynen @umutcan , o bayırı çıkacağım ahtım olsun

Şimdi ortalığı kızıştırma zamanı. Malum haftanın içindeyiz. Acaba hangi gün paylaşacaklar çıkış tarihini?

1 Beğeni

genelde blogları çarşamba yada cuma atıyorlar :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Yarın Blog’a pusu kuruyoruz o zaman :smile:

1 Beğeni

Bekliyoruz kesin iberia ile ilgili 1 - 2 resim koyarlar

Aynen SCS kesin 1 Nisan troll’ü değildir.

3 Beğeni

Iberia’nın yol dokuları göze çok hoş geliyor ya harita çıkış yaptıktan sonra epey bir süre bu bölgelerden çıkamayacağız gibi :smiley:

1 Beğeni

İtalya ile birlikte yol dokusu en iyi DLC olacak bence de.

Bana hala daha çok pürüzsüz geliyor yollar. Sanki yeni yapılmış ve kullanılmamış gibi. Şerit çizgileri de öyle yeni çekilmiş gibi.

Yayın Başlıyor :eyes:

Sürpriz değil habermiş bakalım ne paylaşacaklar

1 Beğeni

Windows bize küçük bir sürpriz verdi aslında :grin:
(Çekiciler kısmındaki isimlere bakın :eyes:)

13 Beğeni

5700 müü ? :scream: :scream: :scream:

2 Beğeni