ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

TruckersMP’de mi? Ne acı.

Konuyu meşgul etmek istemem, ama dediğiniz gibi Iveco Köpek gibi çekiyor, Scania’nın kalkamadığı rampayı, Iveco yarıp geçiyor… Aynı şekilde Renault Premium’larda öyle… Ayrıca Iveco ve Renault, Volvo FH motoru kullanıyor. Bence Iveco ve Renault underrated af

7 Beğeni

onu bunu bırakalım İberya çıkacak benim Fred Scaniam hala yok

4 Beğeni

Sanki iberya ön incelemesinde scs fredin scaniasını kullanmana izin verecekte yani hasan abi.:neutral_face:

2 Beğeni

yolluğumuzu yapalım haftaya gurbete gidiyoruz yoksa yeni evimiz mi?

7 Beğeni

dur yaw yaramızı deşip durma kaç aydır bizde bekliyoruz halen daha vermedi gavur oğlan :smiley:

67 lira var hesapta yeter heralde :slight_smile:

yav şu dlcleri çıkmadan önce kaç tl olacağını söyleseler ne olur yani. alan zaten alacak en azından fiyatını açıklayın. ah scs ah her şeyi son dakikaya bırakman yok mu bitiriyo beni resmen.

Çıktığı günkü döviz kurları ne olacak kimse bilmediği için son ana kadar bekliyor olabilirler fiyat için.

1 Beğeni

Benim tahminim fiyat ya 39 TL olacak yada 48 TL olacak. Var mı arttıran ? :smiley:

Bence 52 TL olcak

50’den aşağı çıkarsa dua et ne 39 lirası ne 48 lirası:)

50’den yukarı çıkarsa kimse almaz. Anca indirimlerde 40’in altına düşerse alınır.

Şöyle İtalya, Fransa, İberya DLCleri bi bundle halinde yayınlansın da diğer DLClere sahip olanlar olarak bi kaç lira indirim görelim. Olmayanlara da tamamlama imkanı olur. Akdeniz ülkeleri diye bir bundle olabilir diye düşünüyorum açıkçası.
Onun dışında burda şu fiyat olsun şu kadar olursa kimse almaz diye konuşmanın bir anlamı yok. 60 TL olsa da alacak var 40 TL olsa da.

5 Beğeni

Alınır alınır hem de öyle bir alınır ki…

1 Beğeni

55’den %10 indirim ile 50’den satılmaya başlar gibime geliyor olması gereken fiyat bu zaten fazla fiyat muhabbeti yapmanın alemi yokta

58TL olur gibi

1 Beğeni

Yayınlardan beri hiç farketmemiştim şimdi farkettim. Farkedenler var mıydı bilmiyorum. Afrika haritası şu ana kadar yoktu sanırım oyunda. İberya ile birlikte Afrika’yı da çizmişler. Gelecek için yatırım da olabilir.

3 Beğeni

İki kıtayı ayıran, ünlü CEBELİTARIK BOĞAZI’ndan dolayı çizilmiştir.

Iberia Steam Başarımları:

• Şehir Keşfi (Fatih)
  • Konteyner Limanları (Nakliye Yapalım)
  • Güneş Enerjisi Santralleri (Güneşi Tat)
  • Tershaneler (Filo Oluşturucu)
  • Coruna (Iberia Hacı)
  • Ara Sahneler (Bahar Görevi)
1 Beğeni