ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

yayın ne zamanmış?

Evet İberia kadar iklim çeşitliliği olmasada topografik çeşitlilik çok fazla
bir de Norveç ve İsveç’in en kuzey bölgelerinde pek yeşillik yok diye biliyorum tundra sadece çorak arazi ama kuzey İskandinavia DLC de o kadar kuzeye gider mi SCS bilemem.
Hem otobanda yok kuzeyde. :smile:
K.İskandinavia gelene kadar İberia bir numara bence de :slight_smile:

2 Beğeni

Sürpriz diyorsa yakın zamanda gelecek bir şey olmalı. Renault T-Range ile ilgili bir sürpriz ise onun artık bir sürprizi yok. Ben bir başka yeni çekici olacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

#RenoLobisi istediğini aldı.Şimdide #IvecoLobisi olarak bizim zamanımız olur umarım :smile:

1 Beğeni

Reno muhabbeti yapacaklarsa hiç uğraşmasınlar

3 Beğeni

Aynı tahminleri burada da kullanmak istiyorum :writing_hand:

Yayın tarihi ile ilgili bir şey paylaşılmamış ama bence iberia nin çıkış günü olacak yayını kastetmislerdir

iveco lobisi mi varmış :smile:

1 Beğeni

images.jpeg-6

1 Beğeni

image

image

yani şunlar varken de iveco duyunca ne biliyim :smile:

8 Beğeni

Iveco diyip geçtiğin tırda 780lik V8 Motor var :wink:

1 Beğeni

iyide napiyim ben v8 780 beygirlik tırı yarış mı yapıyorum benim için hızdan çok kullanışlığı ve tasarımı önemli kişisel görüş tabi :smile:

@BabyYoda @Ali_Yavuz @YunuSS35 Blogda ‘‘Önümüzdeki hafta kesin bir çıkış tarihi duyurmaya hazır olacağımızı düşünüyoruz’’ demişler, bu da minimum 29 Mart ve sonrası da bize tarih verebilirler demek ve Renault’nun yeni model tırını 6 Nisan günü ETS 2 ile tanıtacaklarını düşünürsek, benim tahminim Iberia’nın çıkış tarihi 6 Nisan kuvvetli bir ihtimal olabilir. Tabii bu sadece bir teori ama ikisi de birbirleriyle bağlantılı olan bir teori. Ayrıca:

@BabyYoda Krone ve Driving School olayında 1.41’de hemfikirim ama Co-op hariç diğerlerinde değilim :slight_smile:

3 Beğeni

Niye olmasın? Hep volvo man biraz da iveco olsun :smiley:

2 Beğeni

Rampada kaldığın zaman görürüm ben seni,bakalım o kocaman tabletler,dijital göstergeler mi kurtarıyor yoksa dış tasarımı mı :slightly_smiling_face:
Hayat ETS değil,ETS’de ne olucak 370 Beygirlik tırla 120 ile rampadan uçabiliyorsun :smiley:
Oyuna göre tabi dış tasarım,iç tasarım önemli olur :smile:

volvonun yada manın 370 beygir olduğunu nereden çıkardığını anlamadım hiçbir zamanda kalmıyorum 600 beygir kullandığım için :slightly_smiling_face: ve kendiniz söylemişsiniz hayat diye bu hayat değil oyun o yüzden iveco gelmiş o 370 beygirmiş çokta takmıyorum yani zaten sözde simulatorcüğümüzde şu ana kadar gerçekçilik olarak ışıklandırma ve çevre tasarımı dışında birşey göremiyorum :smile: sesleri konuşmaya bile gerek yok :relieved:

2 Beğeni

Orada genelleme yaptım ETS’nin gerçekçi olmadığını,herhangi bir 370 beygirlik tırla bile rampadan yokuştan 120 ile uçulabildiğini söyledim.

Hayır rampada kalma konusunda ETS değil gerçek hayattan bahsetmiştim.

Burada zaten açıkça belli oluyor :slightly_smiling_face:

Hayat ETS değil cümlesini üstte yazdığım rampa olayı için kullandım,yine söyleyeceğim;
ORADA ETS’DEN DEĞİL GERÇEK HAYATTAN BAHSEDİYORUM

Ayrıca 370 beygir olayını yine açıklamak isterim,üstte yazdığı gibi ;

Orada genelleme yaptım ETS’nin gerçekçi olmadığını,herhangi bir 370 beygirlik tırla bile rampadan yokuştan 120 ile uçulabildiğini söyledim.

1 Beğeni

Vay anam mpdeki makasçılara volvo ve scaniadan sonra üçüncü alteenatif olacak iveco.

1 Beğeni

Bütün tırlar 780 beygire kodlandı bile :sweat_smile:
Gelirse zaten b*kunu çıkartıcaklar o yüzden pekte istemiyorum :frowning_with_open_mouth:

İveco’ya şöförler köpek gibi çekiyor derler, man ile beraber 540 ivecolar ağır taşımada en çok kullanılan marka.

3 Beğeni