ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Iberia DLC haritasını biliyoruz ama görmeyenler için tekrar atayım dedim :slight_smile:

6 Beğeni

new daf? 5700? :flushed:

1 Beğeni

Yarın çıkış tarihi verecekleri blog geliyormuş.

5 Beğeni

yani neden mesela yayında söylemiyorlar naz yapma be scs’cim

:grinning:

Yayından alacaklarımı fazlasıyla aldım 2 Yeni Tırla kâr bile ettim :smiley:
Maksimum beğeniyede ulaşmışken bana müsade :smile:

11 Beğeni

2 Yeni Tır derken buradaki Yeni Daf ve WS 5700’den bahsediyorum :smile:

1 Beğeni

italya 2 olacakmış gibi bir his var içimde

Valla bomba olmuş bu :sweat_smile: aslında bir noktada da kötü. Öğrendik, şimdi ne zaman gelecek diye bekleyip duracaz…

1 Beğeni

Iberia dlc sinin İtalya dlc sinden sonra onun gibi güzel olacak demek istemiş ve İtalya 2 demiş, ben böyle anladım :slight_smile:

Şimdi aydınlandım hocam sagolun :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

aynen italya2 demek italya gibi güzel olacak demek yanlış anlaşılma olmasın

1 Beğeni

bu promods da valensiya yakın bir yerde yol vardı hani kirkenes gibi uzun ve şirkete giden bir yol vardı orası dlc de olacak mı?

çıkmadan bilme şansımız yok

1 Beğeni

doğru. inşallah olur ya orası güzeldi. harita dan baktım da bu paylaşılan resimler de göremedim .

World of Trucks sitesinde İspanya ve Portekiz plakaları eklenmiş.

Blog ne zaman gelicek acaba :roll_eyes:

1 Beğeni

Akşam saatlerinde paylaşılır 18:00 veya 20:00

3 Beğeni

Niyeyse 6 nisanda Renault ile yapacakları yayında hem tırı gösterip hemde İberia haritasını yayınlayacaklarını düşünüyorum.Dünkü yayında ise Alex çıkş tarihi bloğu yarın gelecek demişti ve galiba ekstra bir sürpriz olacağını demiş ben onu duymadım ama forumda öyle konuşuluyordu.Birde bence SCS Hasan abiye İberia’yı çoktan göndermiştir ve oynadğı ve yarın bir video paylaşacağı gibi bir his var. Tabi bunların hepsi benim kişisel düşüncem.

1 Beğeni

1 Beğeni

Haberini alırdık :crazy_face: