ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Ejderhanın Stadyumu (Estádio do Dragão) - FC PORTO

5 Beğeni

İnşallah ileride Sicilya veya Sardinya eklentisi gibi Andorra eklentisi ücretsiz bir şekilde olur.

image

image

1 Beğeni

Aynı şekilde bende arrik wyoming görmek istiyorum sürekli ats atalardı eskiden ets isterdik şimdide ful ets atıyorlar ortası yokmu bunun abicim ya😃

Ponte da Arrábida (Arrábida Köprüsü)

5 Beğeni

tek şeritli yollar fazla yok gibi bu biraz oyuncuları üzecek gibi, her yer otoyol, dağlık tekli yollar bekliyorduk ama
birde feribot yolları gözükmüyor acaba neden çıktığında mı gösterilecek anlamadım fikri olan varmı

Utah’ın ortasındaki koca boşluk gibi Andorra tarafı da gerçekten boş kalmış. Ayrıca İspanya’ya giriş neden sadece 2 sınır kapısından gerçekleşiyor? Ben 4 tane olur diyordum ve olması da lazımdı bence.

3 Beğeni

Ponte do Freixo (Freixo Köprüsü)

Burası biraz ölçek kurbanı olmuş.

3 Beğeni

Cebelitarık’ın dahil edilmesi ölçekten dolayı pek mümkün olmaz diye tahmin ediyorum. Ancak 2 ay önce yayınladıkları ilk oynanış videosunda oraya giden yol var idi haritada, muhtemelen La Linea’da tersane gibi bir iki firma olur

@can20’nin ajanı :upside_down_face:

1 Beğeni

Bence Andorra’yı sonra getirecekler çünkü bayonne lacq şehirleri geldi ama sadece bayonneden geçiş var lacq şehrini sadece doğalgaz rezervi var diye getirdiklerini sanmam scs yapmıştır yine bir şeyler

2 Beğeni

DLC haberi çıktığından beri en çok merak ettiğim şehir Porto’ydu. Çok güzel yapmışlar sonunda görebildik :smiling_face_with_three_hearts: İnşallah en azından bir köprüyü kullanırız diyordum. 2 köprü yapmışlar. Sağolsunlar :smiley:

6 Beğeni

Bizdeki mall of istanbul mantığı gibi demek ki oranında şağşalı yeri burasıymış :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

@ozguroga24 @ugurekc Editöre 1.40 ile Cebelitarık panaromik modeli eklendi. Şu postta görebilirsiniz. Algeciras’tan Cebelitarık manzarasını göreceğiz.

3 Beğeni

Scs’nin ispanyası ve promods’un ispanyası

5 Beğeni

Neden üzsün ki? Gerçekteki gibi yapıyorlar işte :slight_smile:

Ben 48 tane şehir saydım?? :smiley: :sweat_smile:

5 Beğeni

Gerçektede öyledir ancak insan ince yollar bekliyor otoyolda sürmek insanın uykusunı getiriyor :slight_smile:

2 Beğeni

Ne yazıkki andora olmadığından dağ yolları az olabilir.

@can20 neredesin can??
bizi mahrum bırakıyorsun bir sürü şeyden :smiley: düzenli paylaşımlar ne güzeldi

3 Beğeni

ETS 2 Iberia DLC - Portekiz’in liman şehri Porto tanıtıldı

4 Beğeni