ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Maalesef…

2 Beğeni

geçen ets screenshot’larımdan birini beğenmişti yanlış hatırlamıyorsam, evet evet bizi duyuyor ama cevap veremiyor rehin olabilir scs de :pensive:

1 Beğeni

Bu akşam imkan olursa ben de açarım. Hem Scania sesini denemek istiyorum hem de kaç gündür oynayamadık.

2 Beğeni

İş hayatınızda yaşamınızı öncelikle işinize göre ayarlamanız gerekiyor; bazen alınan kararlarla birçok şeyden bir süreliğine uzak kalabiliyorsunuz; mesela alınan yurt dışına açılma kararı nedeniyle uzun bir süredir hem ülkemden hem de Park’tan, sizlerden uzak kaldım ama çok az kaldı diyebilirim yakında hasret biter diye tahmin ediyorum. :sweat_smile: :hugs:

Ayrıca belki de elimiz boş dönmeyiz, havadaki kuşların fısıltılarıyla bomba gibi haberlerle ülkeye döneriz. :bomb: :boom:

31 Beğeni

Yurt dışı derken, Çek Cumhuriyeti falan mı :eyes:

11 Beğeni

Congratulations JOHN :clap:t2: :tada:

6 Beğeni

Yeni SCS Software CEO’su @can20 :writing_hand:

4 Beğeni

prag :thinking: :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Kolay gelsin kardeşim, sen işlerini ve hayatını düzene sok, biz hep buradayız merak etme :smiley: :hugs:

1 Beğeni

düşünsenize bu @can20 aslında pavel sebormuş ve anne tarafı türk olduğu için bi adı da canmış. burda tahmin yapıyom ayağına bizi trolluyomuş. valla olur mu olur ha :joy:

3 Beğeni
8 Beğeni

Chatte #ReworkNorthofPortugal yazıyorlar :smiley: Boş kalmasından ya da şehir azlığından yakınıyorlar sanırım.

7 Beğeni

Valensiya’dan Napoli’ye feribot açmışlar. Güzel olmuş.

3 Beğeni

Göndermeler vol9864343333

5 Beğeni

port de sagunt tan bi yere feribot var nereye olabilir ?

1 Beğeni

Palermo’ya sanırım.

1 Beğeni

Açıkçası bu harita biraz hayal kırıklığı yarattı bende. Çok fazla boşluk göze çarpıyor ATS haritalarındaki gibi. ETS 2’de alışkın olmadığımız bir görüntü. Umarım detaylarla bu durumu kurtarabilmişlerdir.

2 Beğeni

Bkaakco bugünkü videoda red kayaları vardı ETS 2 İspanyada yani ats ortamı var yetmezmi daha iyi manzara var diğer ülkelere nazaran

Andorra kısmı cidden boş duruyor. Eklenebilirdi aslında

Sanırım feribot güzergahları bu şekilde

1. Barcelona-Napoli
  2. Barcelona-Marsilya
  3. Valencia-Palermo
  4. Bilbao-Plymouth
  5. Santander-Plymouth
4 Beğeni