ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Aksesuar etkinlikleri artık kabak tadı veriyor gereksiz artık öyle şeyler adam akıllı bir ödül verseler olur kişiye özel hediyeler olabilir

Mümkün değil. 1.41 yazın çıkar.

Geniş Rusya DLC’sinin çıkarılmasının bir anlamı yok. Mevcut haritada arada kalan Belarus, Ukrayna, Moldova gibi ülkeler olmadıktan sonra yemişim Rusya’sını.

4 Beğeni

Ben öyle sanıyorum gerçekten bir sürpriz bekliyorum scs den aniden bir yeni man tgx yada iveco s-way videocu scs nin youtube kanalında yayınlanırsa ortalık bayram yeri :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İlkbahar’da ETS 2’nin yeni haritasını oynamak daha keyifli olacak. :smiley: ne o hep sene sonu garip bir ortam ggdfgdfgfdgdfgd
1.40 güzel olmasaydı böyle konuşamazdık son blog yazısının görüntüleri çok iyi duruyor, umarım çıktığında 1.40’ın gazı ile role girip düzgünce oynarız

ayrıca 1.40’ın son betaları ile güncelleme yerine oturmaya başlamış uzun bir beta oldu ama işimize geliyor keşke böyle büyük güncellemeler bütün yıl olsa da yeni harita görmesek

3 Beğeni
15 Beğeni

Böyle gidişle ilberia dlc’si wyoming dlc’si ile birlikte çıkacak

1 Beğeni

Hele hele Belarus, etrafındaki diğer ülkelerin yanında üvey evlat gibi kalmış :pensive:

tahminlere ve resimlerin konumuna göre portekiz yol ağı bu şekilde tahmin ediliyor

portekiz için fazlasıyla yeterli gibi duruyor

evet biraz geç yayınlıyorum ama çok da bir şey yok :smiley:
tamam krşm katalanca ve baskça levhalar da olacak ve bunlara bazen ispanyolca da eşlik edecek

4 Beğeni
3 Beğeni

Bakalım neler olmuş :smiley:

6 Beğeni

13 Beğeni

Yol ağı gerçekten mantıklı çıktı :smiley: aralar boş kalmış diyeceğim de gördüğümüz her şeyde doluluk vardı gayet normal dlc ilk duyurulduğunda attığımız road network yapılmış bildiğin :smiley:

ver elini sahil yolları…

ama o sınırda boşluk andorra tam anlamıyla saçmalık :frowning:

13 Beğeni

Cebelitarık’ın tam karşındaki “Algeciras” ili haritada görünüyor.Cebelitarık’ı yapmış olabilirler.

Harita nerededeyse ingiltere hariç olan ana harita(oyunun çıkış haritası)kadar…
Hasan abi italia dlcsinde olduğu gibi en az birkaç video çekip en güzel yolları gösterirsin herhalde.:smiley:

Tam SCS bu sefer her yeri doldurmuş diyecektim ki Fransa-İspanya sınırını gördüm.Dam üstünde saksağan,vur belini kazmayı :smiley:

Burayı beğendim.Ülkemizdeki sanayilere benziyor.Bize böyle yerler lazımdı Road to the Black Sea dlc için.

4 Beğeni

Wyoming bloğu beklerken İspanya bloğu neden wyoming gösterilmiyor

1 Beğeni

Adalar gıbı sonradan güncelleme ıle eklerler bence.