ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Range T 480 Kullanmış biri olarak söylüyorum, Rölanti, Marş deviri ve yüksek devir yükte olan sesleri gayet gerçekçi, fakat vites geçişleri sonrası verilen gaz sırasında kabine gelen bağırma sesi hiç de normal değil. Bu seslerin ya azaltılması, ya da revize edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

7 Beğeni

ETS 2 - Iberia DLC için Special Transport Rotaları ve 2. Oynanış Videosu

3 Beğeni

Mart ayına girdik halen bir çıkış tarihi verilmiş değil. 1.40 güncellemesi bile tamamlanmadı.

1.40 güncellemesinin tamamlanmaması gayet normal. O kadar fix gelmesine rağmen hala bariz hatalarla karşılaşanlar var. Ama Iberia’nın hangi ayda çıkacağını açıklamalılar diye düşünüyorum.

3 Beğeni

1.40 baya büyük bir güncelleme olduğu için çok sorun çıkartıyor hala o yüzden hatasız çıkarmak zorundalar tam sürümü bu da haliyle zaman alıyor, iberia ya gelirsek artık çıkmalı 1.5 yıl oldu neredeyse tarih vermeliler artık :woozy_face:

3 Beğeni

bence 1.40 biter bitmez çıkaracaklardır

Iberia için Nisan ayı olarak hedefleniyor :slight_smile:

Lateds, Lavish Foods, Casa Olivera, Huerta Del Mar Menor, Cortica Prima, Cantera Iberica, Transportes Caballeria, Logistica Atlantica ve TS Atlas gibi şirketler de oyuna ekleniyor

6 Beğeni

Nisan’a kadar beklemeye devam

Ve en erken nisan diyolar mayısı bile görebiliriz🙂

Mart olmadı Nisan bilemedin en geç sene sonu gelir artık

Çok güzel şeyler geliyor hissediyorum gelmiş geçmiş en iyi harita paketi olucak bu yüzden sabretmek lazım (RTTBS’den bile daha iyi :face_with_hand_over_mouth:)

Gençler düşünsenize SCS’nin bilerek 5 ay geç çıkartma sebebi yoğun Rusya DLC yapımıymış, bir gün Kasım günü ansızın trailer çıkartıp haftaya da masaya Rusya DLC’yi vuruyorlarmış ve “Biz ETS 2’ci agalarımızı unutmadık” diyormuş off be nasip olur mu :sunglasses::sunglasses:

8 Beğeni

Euro Truck Simulator 2 - Iberia on Steam Steame Nisan 2021 diye yazmışlar %80 ihtimalle Nisanda çıkacak

Bence başka bir DLC harita hazırlayana kadar masaya kallavi bir yeni araç vursalar o zaman kalbimizi bırakacağız :heart:

1 Beğeni

Pavel tarafından erken imha edildin dostum…Daha ecsnin ne zaman çıkacağını bulmak vardı…

1 Beğeni

Nisan diye yazdıklarını görmemiştim. Nisan yazdılarsa %100 önümüzdeki ay çıkacak demektir.

Aralıkta, iberia 1.çeyrekte çıkacak dediler olmadı şimdide 2.çeyreğin başlarında çıkacak diyor scs bana kalırsa birşeyler karıştırıyor gibi nisanda bir haritadan fazlası gelmezse bu topluluk bunu unutmaz 16 ay boyunca bir harita getiremediler bu sene ets geçen seneki ats gibi olmazsa toprağa gömülmesi yakındır :slight_smile:

1.41 e kalabilir

tıpkı atsdeki gibi akseuar hediyeli etkinlik yaparlarsa güzel olur belki de o tarz bir şey de yapacaklar ondan bekletiyo olabilirler tabi tahmin bunlar.