ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

1. oynanış videosu da geldi.
4 Beğeni
3 Beğeni

Resmi oynayış videosunda bile bitki örtüsü buglı :smiley:

5 Beğeni

Eh eskiden harita paketi çıktığında special transporta uyarlanmasını beklerdik.Artık direk çıkışta direk destekleniyor.Atsde zaten vardı,etsyede gelmiş oluyor böylece.

2,15’e kadar ekranın sol tarafına bakarken gözlerim kanadı resmen, ne kadar hata var, sesler keza öyle sesini kıstım videoyu izlerken birde en yüksek ayarlarda oynamıyor sanırım görüntü kalitesi ve ayna mesafesi çok yuksek değil oynanış videosu gerçekten kötü olmuş,tek şeritli yollarda eğimler güzel olmuş etraf güzel kalite yükselmiş black sea’ye göre bekliyoruz ancak inşallah çıktığında çok hata olmaz kullanıcılar fena gömer milleti o kadar beklettiler zaten birde hatalı buglı olursa scs’nin çekeceği var :smiley:

2 Beğeni

Sesler katlanacak gibi değil olmuyor olmuyor olmuyor

3 Beğeni

Hata derken nelerden bahsediyorsunuz ben göremedim de ondan soruyorum :thinking:

Sanki scs ile ses modcuları anlaşmış gibi.Tüm olayı onlara paslıyor.
Ben bu olayı anlamadım meşhur lisans problemleri mi acaba sesleri bu kadar kötü yaptırıyor.kötü demeyelimde Sanki scs kaydı yaptıktan sonra bazı efektleri siliyor.

3 Beğeni

12:20 sağ altta boşluk var.Gerçekten bitmeye yakın mı acaba ?

videonun başında yolun solundaki bitkilerde sıkıntı var ikincisi aracın sol direğinde gölgeleye denk gelen yerlere baktıgında yerdeki gölgeler saydamlaşıyor gölgeler yok oluyor rengini kaybediyor aşağıdaki işaretli yerlerde

12,20’de texture yok aşağı çimenlikte 4,13de karşıdaki transit sağ dönecekse neden orada duruyor tır hareket edince oda hareket ediyor bugmı bilmiyorum ama sıkıntı var gibi sanki orada

2 Beğeni

Maalesef bende öyle düşünmeye başladım modçuların ortaya çıkardıkları ve SCS’nin bu konudaki vasatlığı ortada olunca insanın aklında başka bir şey gelmiyor. Ama modçular güncelleme geldikçe hızla uyumlu hale getirdiği sürece bu düzende pek bi sıkıntı yok.

Bence pek bir sıkıntı yok seslerde

O tamamen ekran kartının performansını yemesin diye

Bloğun son cümleleri:
Dahili kullanıma yönelik eğlenceli bir deney olarak kaydedildi, lütfen burada gösterilen her şeyin hala ‘devam eden bir çalışma’ aşamasında olduğunu ve hala aydınlatma ve harita hatalarını düzelttiğimiz için son görünümün biraz farklı olabileceğini unutmayın. Buna en yakın örnek olarak Colorado eyaletini gösterebilirim çünkü bu eyalet çıktıktan sonra 2 defa bug ve optimizasyon güncellemesi aldı. Aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorlar. Şimdi ki gelen güncellemelerden belli oluyor.

bu ışığın az gerisinde aynısından sağ şerit için vardı ama bu soldakinin mantığını anlamadım soldada olabiliyor mu yoksa sağda yer olmadığından mı oraya koydular diyeceğim mantıksız olacak :

:smiley:

Kriechbaum modlarımla hazır ve nazır bekliyorum. Videodaki kamera açısına aldırmayın kafa takip cihazları öyle gösteriyor ama denerken mükemmel oluyor. Bu videoda da farklı bir amaçları var muhtemelen iş birliği başlayacak vs.
Oynamadan keyif alamam.

1 Beğeni

kral koskoca firma en yüksek ayarlarda oyun tanıtamıyorsa ben ne yapayım her şeyi en yüksek ayarda yapacakki her şey güzel kusursuz gözükecek videonun başında kasabaya girerken sağa dönerken karşıdaki ağaçların textureleri yükleniyor benim göz zevkimi bozuyor hiç hoş gözükmüyor gerçekten

2 Beğeni

ETS 2 spain de red kayalar var gameplay videosunda baktım harbiden Türkiye mapta kullanılır çünkü Türkiye’nin bazı alanların da var
çok işe yarar

Bu kadar detaylara takılmıyorum sonuçta bir oyun bu ve dedikleri gibi Wip aşamasında olduğu için düzeltilir diye düşünüyorum

İnş öyle olur en yüksekte oynayan birisi olarak görüntü kalitesi tatmin etmiyor çıkacağı zaman bizleri haksız çıkarırlar umarım :slight_smile:

biz ortada oynayanlar olarak sorun yok böyle şeyleri birazdaha salmanızı tavsiye ederim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Yeni İberia videosunu izledim. Tırın sesi o kadar kötü ki tüm tanıtımın önüne geçti. Yorumlarda hep tır sesinin ne kadar kötü ve gerçekçi olmadığından bahsediliyor. Bu video ile insanlar 1.40 güncellemesinde sesle ilgili bir iyileştirme olmadığını ve gelecek 2-3 ay daha bir gelişme olmayacağını anladıkları için tepki gösterdiklerini düşünüyorum. Tamam bu grafik güncellemesi ancak tırların sesleriyle ilgili bir iyileştirme görmeliydik.

2 Beğeni