ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Bence bu İtalya DLC’yi de aşacak

Yayında katlanılmayan diğer şey de Nemiro’nun sürüşüydü… Sağa sola yalpalıyor, sürekli etrafına bakıyor, ters yöne giriyor, dönüşleri falan da bir garip zaten.

2 Beğeni

Aga adamın amacı tiri kullanmak değil ki zaten isterlerse 0 kamerasıyla da dolaşırlar yani :smiley: adamlar gameplay sunup haritayı tanıtıyorlar, etrafı tabiki göstermek zorunda ama gerçekten baya kötü kullanıyor :grimacing:

Gözlüklerinde birşey yazıyor ama okuyamadım.

2 Beğeni

Yeni ses motoru FMOD sonrasında nihayet Iberia DLC’si ile daha gerçekçi çevre ve ortam sesleri eklenecek! Paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz.

Fıskiye sesi de eklendiğine göre artık susabiliriz. Bu sesler sadece Iberia DLC’sine özel olmaz zamanla yayılmaya devam eder ama bu bir süreç o yüzden anlayışlı olalım ve SCS’in nasıl davrandığını(!?) hatırlayalım. Harita modlarında ufaktan kullanılmaya başlar. Yıllar öncesinde de bu olaylar vardı ama SCS’in şu an getirdiği gibi miydi? Hayır. Ama yine de ekliyorlardı ve ProMods’ta ya da Rus haritalarında belli yerlere gittiğimizde duyabiliyorduk. Şimdi ProMods gibi devasa haritalar bu sesleri yerleştirmek için çok uğraşacak.
Videoda gördüğümüze ve duyduğumuza göre epey ses eklenmiş yani en basit şey bile eksik olmasın sonra mod yapımcıları onunla uğraşmasınlar diye yazıyorum. Ses motoru on numara adım oldu(!)

5 Beğeni

TFM yazıyor Truckers.fm de ondan paylaşmıştır yayında arada GG ve HYPE da yazmıştı

Iberia DLC’sinde kaç şehir olduğu belli oldu. Şehirler de belli. Paylaşmalı mıyım? :thinking: Heyecan açısından söylüyorum.

Bi haritayı görseydik keşke :smile:
Bence bir hafta öncesinden ayın 5-6 gibi dağıtılır ve 11 martta çıkar.(perşembe)

paylaş bence çok merak ediyorum

1 Beğeni

Buradan görebilirsiniz. 37 şehir olacak. 28 İspanya, 9 Portekiz şehri.

2 Beğeni

6 tane olmuş Iberia başarımları.

2 Beğeni

Spring task… ne olabilirki?

1 Beğeni

Ağaç fidanları taşıyan tırlar görmüştüm bazı görsellerde belki fidan koruları ile ilgisi olabilir.

Şehir sayısı çok fazla geldi bana. Ha iyi mi çok iyi oldu böyle. Uğraştıkları belli. Fransadaki yanlışa düşmemişler. Orada çoğu yer benzer gelmişti bana. İtalyada da güneyi biraz daha detaylandırsalar iyi olacak Napolinin aşağısını.

1 Beğeni

Söylediğin gibi olabilir çünkü başarının adı bahar görevi

1 Beğeni

Sanırım ETS ye etkinlik gelicek buraya eklenen şey ATS ye eklenmemiş ya iberia etkinliği (ATSde olduğu gibi) yada scs bi süpriz yapıp krone etkinliği

7 Beğeni

başarım eklendi iberia için önceden 5 taneydi 1 tane daga eklendi zaten 5 tane azdı :d

1 Beğeni

@can20 nerelerde acaba? Ortadan kayboldu bir anda. Scs mi ortadan kaldırdı. Kafamda deli sorular.

6 Beğeni

Scs beni kiralık katil olarak tuttu. Onu ortadan kaldırdım :smiley:

2 Beğeni

Pavel’in pis oyunlarına kurban gitti…

4 Beğeni