ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

harika :heart_eyes:

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum , artık belli bir indirme sayısına ulaşan modların yapımcılarıyla iletişime geçilip oyuna aktarılması lazım. Bu da ayrı bir konu.

2 Beğeni

Bu sene teknoloji tarafından en azından daha iyi kandırıldık. Teşekkürler.
Sesler, Işıklandırma, Gökyüzü, Iberia…harita ile ilgili yeni adımlar, assetler vs. ve yeni araç falan filan

3 Beğeni

o sesleri promods 5 sene önce eklemişti scs çok geriden geliyor.

1 Beğeni

Oraya multiplayer yazmanızı rica ediyorum.

2 Beğeni

Keşke yansıtmaları yenileseler 1.40 güncellemesi nde yansıtmalarda ışığın yansıması iyi
ama yansıtmalarda sorun var aynalarda gölgeler hayalet yok birde yansıtmalar oyunun Low hali ben en yüksek yapmak isterim örn;bitkiler,gölgeler,aracın parçaları,ssao,aı araçlarda kendi aracımızı görememek bunlar yok sinir olduğum tek konu bu yansıtmaları çözseler oyun daha iyi görünür sadece ufacık değişikliklerle kandırmasın scs software güncellemelerde yansıtmaları atlamasın

evet asıl bomba o CO-OP MULTIPLAYER

3 Beğeni

Gece insanlar kopuyor :smiley:

Neden böyle düşünüyorsun acaba? :thinking:

Valla iyi güzelde tabi şunu söylemeden de edemeyeceğim bu sadece bu DLC’ye özel olmuş oyunun ana haritası ve diğer harita DLC’lerine bu sesler eklenmedikten sonra ne bileyim arkadaş mesela Road to Black Sea’de Türkiye’de namaz saatlerinde camii’lerden ezan sesi gelmesi hiç fena olmazdı kedi ve köpek seslerini duymak isterdim özellikle çöp tenekesi gibi yerler de dolaşan kediler ve miyav sesi olmasını beklerdim ve trafiğe yıllardır basit bir motosiklet neden eklenmiyor?

5 Beğeni

Özellikle 52. saniye ile 1:25’inci dakika arası çok hoşuma gitti :grinning:

3 Beğeni

Bu alex ne troll adam ya asdffcfg.:laughing::laughing:

4 Beğeni

Güzel görünüyorr

2 Beğeni

Sanırım fransa sınırından başladılar.

1 Beğeni

Gözlüklerinden yansıyan bir yazı vardı neyi gösterdi okuyamadım yazıyı.

1 Beğeni

Iberia ile birlikte manzara izleme özelliği de geliyor :slight_smile:

4 Beğeni

yayında katlanılmayacak tek şey muhtemelen t range sesleri…
yoksa yine detay çalışmışlar
bu akşam yayın olacaktı ama olmadı :smiley: pazar akşamı bakarız son durumuna

7 Beğeni

Bazı araçlarda araç gürültüsü, egzoz ve turbo gürültüsü bazılarını rahatsız edebiliyor, bu durumda kodlardan ayarlarını kısman gerekir

En sevdiğim ses t-range sesi desem yalan olmaz Sanırım :grinning: zevk meselesi

Maşallah çok erken geliyor hiç gelmeseydi😏