ETS 2 - Heart of Russia DLC [Ana Konu]

Sana laf söyleyen olmadı bana seviye muhabbeti yapma sen kendi seviyene bak ben oraya girmeyecez demedim kendi şahsım adına yazdım evet yunanlılar çok üzüldü

coloradodan sonra sırayla Wyoming ve Montana gelecek bence, üste doğru tamamlanır gibi

1 Beğeni

He oraları unutmuşum inşallah izlandayı yaparken kar olayınıda yaparlar İskandinavya tamamda finlandiyanın kuzey kesimleri derken tamamını yapmamışlarmıydı

Valla faruk abi ısrarla texas diyor Selçuk abininde haberi var o yüzden texas gelmesi lazım :rofl: bende haritaya baktığım zaman senin gibi düşünüyorum aslında mantıklı olan bu gibi

1 Beğeni

Yukarıdaki aynı konumdan bir benzerlik daha…

Bu 2 konum benzerliğinden sonra Rusya olacak gibi duruyor, dolayısıyla tahminlerimizi güncellememiz gerekecek gibi.

10 Beğeni

eğer seneye böyle bir proje varsa ki Hasan’ın videoda bahsettiği gibiMoldova Moskova arası bile çok büyük.
Texas’a nazire eder gibi bence. çünkü aynı yıl iki tane büyük DLC getirmek istiyor gibi SCS
Uzun yol sürücüleri için, daha doğrusu zaman geçirmek ve km kasmak isteyenler için,
Rusya DLC si mantıklı ama diğer eksiklikler işte insan orda suruyor.
Balkanlar ile Texas baş edemeyebilirdi, çok sınır kapısı ve gişe var, Fransa’yı niye sevmiyoruz, her ana yol giriş çıkışı gişe.
Balkanlarda da bu aşırı derecede fazla, Promods’tan belli biraz.
bilemiyorum, belki de herkesi hoşnut edecek bir DLC yapacaklardır seneye…

7 Beğeni

Baltic yolları gibi. Ben pek umutlanmıyorum açıkcası. O Rusyanın soğunu hissedemiyorsam beş para etmez.

4 Beğeni

Konu dışı yorumlar yaparak konu kirliliği olmasin arkadaşlar

bence scs artık akıllandı şimdi sadece belarus rusya yapacaklar.bi sonraki sene balkanlar ondan sonra da ukrayna moldova.böyle yaparak haritalardan daha fazla kazanmayı umuyolar.e harita kalmayınca da mecbur ecs ve diğer şeylere girecekler.scs nin büyük oyunu bozdum ulen:D

4 Beğeni

Çok saçma bir yorum bu.

Nedense bu fotoğraflarda gözüm Fmax’i aradı. Modla oynarız artık. :grin:

2 Beğeni

Ural dağlarına kadar olan kısım avrupa olarak kabul edilir, avrupanın başlangıcı sayılır;
anadolu’dan önce iskandinavya’nın + finlandiya’nın kuzeyi, balkanlar + yunanistan, ve + irlanda
bölgelerinin getirilmesini bekleyebiliriz. Bu sebeple anadolu tipik bir “belki” bölgesi, bununla birlikte promods taraflarından da arap yarımadasına bağlanmak adına ankara > adana > hatay güzergahında bir çalışma duyuruldu diye hatırlamaktayım, yanlışsam düzeltin…

6 Beğeni

Hangisi …

Çok büyük gerçekten çok büyük yıllık bir DLC planı böyle tutturalamaz. Bakalım bekleyip göreceğiz. Moskova ve çevresi bile çok büyük oluyor. Beyaz Rusya, Ukrayna diyoruz ama bir de Moldova atıyoruz ortaya birbirine benzeyen yerler olsa da çok zor çünkü mod yapılmıyor. Blog yazısını bekleyelim.

7 Beğeni

Rusya geliyorsa, umarım her yolu kaymak asfalt ile getirmezler.
Bozuk stabilize yol olmadan Rusya pek sarmaz :smiley:

6 Beğeni

SCS bu kadar genişleyeceğine göre harita arkaplanı yine değişir galiba.İstanbul boğazını da görünür yaparlar :smiley:

1 Beğeni

Yok oraları çıkarmadılar sadece Finlandiya’nın Güney kısmı var, şimdi sadece İzlanda,İrlanda Adası,İskandinavya’nın kuzeyi ve Balkanlar kaldı ve seneye gelecek olan Doğu Avrupa kaldı.Bu arada Kafkasya da Avrupa’da olduğu için onun da gelmesi lazım.

1 Beğeni

İzlanda,Svalbard Adaları,Malta ve Faroe Adaları’nı da dahil etmelisin.

Ben iki yer kaldı diyordum baya işi var scs nin

Bahsettiğin gişeler olayı gerçek hayatta orda fazla var, mesela Almanyaya giden arkadaşlarım buradan oraya kadar sadece sınır kapısı olduğunu söylüyor