Ets 2 Harita editörü

ets2

Öncelikle herkese selamun aleyküm burada yeni oldum için konuyu nere açacağımı bilemedin bu yüzden kusura bakmayın. resimde’de gördüğünüz gibi firma ismi harita’da gözükmüyor bunu nasıl çözebilirim. yardımcı olursanız sevinirim :smiley:

Konu doğru yere açıldı sorun değil :slight_smile:
Onun için oyunun kurulu olduğu dosyadaki base dosyasının içini açıp ordaki şirket dosyalarını kopyalayıp kendi mod dosyanızın için ( kurulu olduğu yerdeki map klasörü içne) def adı altında ayarlamanız gerekiyor ,

Eski ama faydası dokunabilecek bir video

rahatsız ettiğim için özür dilerim denedim ama yine olmadı? @AhmetGLC

Def ayarını map klasörü içinde yaptıktan sonra ( bu aşamada yapamadıysan onun ile sabah ilgileneceğim) Editör e girip p ye basıp prefaba tıklayınca sol üstte company yazıyor olması lazım oradan şirketi seçmelisin.

Bu arada sana nacizane tavsiyem Belgelerim > Mod klasöründen modları başka yere aldıktan sonra editörde çalışman:) Yaptığım harita def ayarı yüzünden gittiği için diyorum bunu

cevapların için teşekkür ederim :smiley:
mod klasörü boş hiç bir şey yok :slight_smile:

hangisinden bahsediyordun company diyerek

add signs den gelecekmi acaba diyerekten ona basıyorum ondada gelmiyor.

Aynen look olacak . Mesela sen kendi map klasörü içindeki def e stoke koyduysan look kısmından da stoke u seçmen lazım ondan sonra haritayı kaydedince simge gelir editörde

Bu arada def dosyasini map dosyasi içine değil , base dosyası içinde map ve def olacak şekild e olacakmış :smiley: Ben map içinde olustiracaksin demistim kusura bakma

@AhmetGLC Çok teşekkür ederim kaydedince oldu :slight_smile:
def dosyası base dosyası içinde map ile ayrı, teşekkürler cevabın için.

Önemli değil , görevim :slight_smile: