ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Günaydınlar efenim plakamızı aldık hemen taktık :smiley:

13 Beğeni

Yazılım İşlemleri Bitti. Aracta gözüme takılan yakıt arızası giderildi. :smiley: :+1: :+1:
Not:1023 KM 1.Sayaç olarak gözükmektedir…

13 Beğeni

@kaplanemral güzel olmuş. Nerede yaptırdıysan bir de bana yaptıralım. :sweat_smile:

1 Beğeni

Hay Hay Dresden Scania Servisi… :smiley: :+1:

2 Beğeni

Bir tık ilerledik sanki editörde :slight_smile: :yum: @bona (OnalMap ile alakası yoktur kendi zevkime göre mapı düzenliyorum. :slight_smile: )

13 Beğeni

Levha işini çözmüşsünüz. :+1:

Yalnız mesafe levhasında İnegöl yok normalde. :slightly_smiling_face:

Bir de editörle ilgili paylaşımlarınızı Ets 2 Harita editörü - HakaNNN58 tarafından #12 başlığı altında yapabilirsiniz.

5 Beğeni

İnegölü,mapte devamında bizi karşılayacağı için ekledim… :slight_smile:
Tamamdır o konuyu görmemiştim… :slight_smile:

3 Beğeni

Her detayıyla Türkiye olduğu çok belli olan bir screenshot. :tr:

20 Beğeni

Edirne Opet - Tekirdağ Opet jet

16 Beğeni

Çorbacılar seviyeyi yerlerde sürüklüyor arkadaşlar, şimdi de bineklere dadandılar. “meraba komşi, yok kırmızi, sen mavi para ver…”

Dayı geçmiş olsun bu arada… Zarar ziyan bayağı büyük, kamyonu ne kadar levaya bırakıyorsun?

13 Beğeni

15 Beğeni

Yükleniyoruz :slight_smile: :airplane:

10 Beğeni

En iyi yol arkadaşı :articulated_lorry:

11 Beğeni

HERKESE HAYIRLI YOLCUKLUKLAR

12 Beğeni

Corona var, yok… :pensive: :mask:

11 Beğeni

Doğrudur. Araç 2 günden beri bende yaptığım km 1915.km %29,3 Daha da düşeceğini umuyorum Tüketimde Renault T gibi olmasa da güç olarak tatmin edici Teşekkürler arada gel buralara özletme kendini …

9 Beğeni

Allah nasip ederse Cuma’ya Türkiyeye geleceğim. Gelirim abi ayıp ettin…

4 Beğeni

Gel sen Köln’e doğru buluruz sana da birşeyler… :smiley:

3 Beğeni

Bugün filomuza katılan aracımız. Son zamanlarda planlanan siparişleri olan araçlar haricinde filoya bireysel araç girişi de oluyor nedeni araçların Türkiye içi Gıda taşımacılığı yaparak halkın ürünlere erişimi tam ve kısa zamanda olmasını hedefliyoruz. Haftaya ise Baltrak İle 21 Araç Türkiye için taşımacılık yapacak. İyi akşamlar dilerim…

16 Beğeni

Aracın Tam 1400 Litrelik Deposu Var.
1148 L => 3885 KM

Yarın perde değişimi var. Ardından Türkiye’ye 35 Ton N95 Maskesi Götüreceğiz…

15 Beğeni