ETS 2 - Greece DLC "Yunanistan" [Ana Konu]

Şaka yapmıştım aslında. Tabii ki her DLC gibi bu da güzel bir DLC olur.

2 Beğeni

pardon anlayamadım şaka olduğunu. :sweat_smile: coğrafyasını çok beğendiğim bir ülke yunanistan.

insan diyor ki keşke Atatürk’ün evi de tır trafiğine açık olan bir yerde olsaydı da oyuna eklense diye. bloglarında bile yer verirlerdi. sonuçta tır simülasyonundan daha fazla olarak tourism simulator oldu oyun uzun bir süredir.

selanik’teki bu cadde yapılırsa;

buradan görme ihtimalimiz var… aklına gelmeyen var mıdır bilmiyorum böyle bir şeyin olmasını çok isteriz diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Editörden anlayan çok bilen arkadaşlar bir genişleme paketi yapabilir umarım. Çıktığında bizim için önemli olacak. Ayrıca bunun otobüs tarafı ile turizm yönü de var.

8 Beğeni

Bence bu DLC ile Kıbrıs da eklenmeli. Tabii K.K.T.C.'yi eklerler mi orasını bilemeyiz.

Eğer caddede tırlar için bir fabrika, fotoğraf çekme bölgesi veya seyir noktası olursa eklenebilir.

1 Beğeni

Eklemezler çünkü kimse tanımıyor Çek Cumhuriyeti de dahil.

Haklısın, eğer düşündüğüm gibi olsaydı Promods çoktan eklemiş olurdu K.K.T.C.'yi. :face_with_diagonal_mouth:

1 Beğeni

Promods Kosovayıda eklemiyordu asla. Durumlarına bağlı

1 Beğeni

en güzel şekilde resmi olarak eklendi. :yum: ne yani kıbrıs adasını yapacak olsam oyunumda çok büyük imkanlar olsa kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti’ni yaptıktan sonra oyunun konsepti genişlemek ve daha fazla alana yayılmak iken güney rum kesimini mi atlayacağım? salak olmamız gerek. :smiley:

4 Beğeni
  • Adalardan olması en muhtemel Girit adası.
  • Diğer iki büyük ada Midilli ve Rodos bize çok yakın olduğu için getirmezler.
  • Kıbrıs adası Girit’e bile çok uzak. Muhtemelen bu DLC’de olmayacak. Anadolu DLC gelirse bütün adanın hepsi gelebilir.
4 Beğeni

O adanın ismi Girit miydi? Çok teşekkür ederim, bunu bilmiyordum.

Arkadaşlar, konuyla alakasız ama benim bir WoT sözleşmem vardı fakat oyunu oynayacak vaktim olmadığı için geç kaldım. Sizce Cruising Balkans Event’ine sayılır mı?

İstersen %100 hasarlı teslim et, istersen gecikmeli teslim et fark etmez. Hepsini sayıyor. Para cezası yiyeceksin o ayrı.

TMP sayesinde araba alıp normal oyunda tır diye sata sata baya para kastım. O problem değil. Bu arada Kıbrıs’tan bahsetmişken bence Malta’nın gelme olasılığı, Afrika’nın gelmesinden daha az.

dostum cruising balkans başlığına yazabilirsin.

7 Beğeni
10 Beğeni

aaaaaaaaaaaaaa olamaz olamaz nayır olamazzz öyle köprü sizde olamazzzz
bizim türkiyemiz varrrrr

4 Beğeni

japonya dlc’si mi geliyor bu müzik ne abi

2 Beğeni

önce çıkacak dlc bu gibi görünüyor ki öyle olmalı bence

1 Beğeni