ETS 2 Convoy multiplayer [Ana Konu]

ets 2 birazdaha eski olması sebebi ile oyunun genel bir problemi var ama çözülemeycek şeyler değil ats güncel kalmaya devam ediyor ekibi kaliteli sanki ets den birazdaha :grinning: amerikan doğası bambaşka ama ets de ilk göz ağrımız işte :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

-Sonuçta “Experimental Beta” sürümü. Elbette hatalar olacaktır.
-American Truck Simulator ile Euro Truck Simulator 2’nin oyun motoru aynı olsa da Euro Truck Simulator 2 içeriği daha geniş bir oyun.Daha fazla problem olması çok doğal.

4 Beğeni

Evet o konuda haklısın.

hocam biraz da problemden ziyade ats nin başka bir çekiciliği var ama bu başka konu tabiki karıştırmanın bir manası yok :grinning:

Şunu da unutmamak da fayda var ets2 32bit de çıkan bir oyundu sonradan 64bit tabanına oturdu ve ats direkt 64bit tabanda üretildi. İkisinin arasında illa ki bir boşluk fark olacaktır zaten hep.

1 Beğeni

Haberim var gün içi öğlen 2 ila 4 arası gireceğim. Sağolun Yunus Hocam haber verdiğiniz için.

2 Beğeni

Hocam zaten scs mümkünse yeni profil oluşturup girin,
Ana profiliniz bozulabilir demişti.Yinede Geçmiş olsun.

Ben hallettim de hocam arkadaşlar hala sorun yaşıyor.

Yaşayan var mı, bilmiyorum ama, oyun esnasında aralıklarla 3-4 saniyelik donmalar yaşıyorum. Tabi henüz betanın betası düzeltilecektir.

Benim plakam normalde alman plakası zamaninda bilenler bilir oyunda tr plaka yoktu bende Alman plaka yaptım neyse Oyunda alman plaka olması gerekir fakat oyunda Türk plakalı oldu @68_aksarayli hocamın aracı Avusturya plakalı idi fakat Edirne deki Domdepo dan iş alacağım zaman İspanyol plaka oldu Hamzabeyliden geçerken Benimki Bulgar @68_aksarayli hocamın aracı TR plaka oldu inşallah bu hatayı düzeltirler Allahtan deneysel beta diye birşey demiyorum

1 Beğeni

Bu sorunları burdan ziyade scs foruma yazmak lazım aslında burda çokta birşey olacağını sanmıyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

betayı aktif ettiğimiz kod devre dışı mı kaldı ?

1 Beğeni

Kodu yapıştırırken ön ve arkada boşluk kalabilir. Buna dikkat edin.
Boşluk varsa kodu kabul etmeyecektir.

Ben tek tek yazmıştım kopyalamak yerine kendiniz yazın bence en sağlıklısı

1 Beğeni

kararlı sürüm gelene kadar ats convoy devam ya. hata almaktan ciğerim soldu vallahi

2 Beğeni

special transport u Deneyen Varmı mpde

1 Beğeni

Videodayız!

İlk kısmı çektim. Şimdi İstanbul Baltrak Lojistik’te buluşuyoruz.

Oturum adı: simulasyonturk
Şifre: st25

Discord SimülasyonPark odasındayız ama ben sesi kapatırım.

5 Beğeni

Special transport yükleri convoy mpde çıkmıyormuş.

1 Beğeni

Hasan illede discorda girmek şartmı?

1 Beğeni

@doksanbpm @batuhan2941 oyuna nerede başlıyorsunuz? İstanbul’da çökme sorunu yaşayanlar varmış. Belki sizde de aynısı oluyordur.