ETS 2 Convoy multiplayer [Ana Konu]

çok farklı bir his

17 Beğeni

:smiley: gelenlere teşekkürler :smiley:

harika
akşam dehşet olacak yayında

19 Beğeni

lastik yazı rengi sanırım herkeste beyaz görünüyor griydi aslında :smiley:

12 Beğeni

benimkiler de siyahtı ama beyaz gözüküyor evet

2 Beğeni

Etklnlik devam ediyor mu? 1.41 ile

Betalarda WoT işleri World of Trucks Open Beta sitesine kaydedilir.Etkinlik yapılması mümkün değildir.

1 Beğeni

Convoy modunda modlar çalışıyor mu? Örneğin F Max gibi

Hayır çalışmıyor şimdilik.

1 Beğeni

Sadece ses modu çalışsa ona da razıydık be :grinning: neyse olucak illa ki zaten

3 Beğeni

hasan bizi de alsa keşke ya sunucuya :d

Şimdiden Skoda sürmeyi özledim hüü :flushed:

1 Beğeni

burası değerlenecek, yerimizi alalım.

simus78 şifre

1 Beğeni

oyundan girip çıktım 800mb bir sey yüklüyor bug falan mı oldu acaba bende ?

sürüm 0.18 olmuş bilginize

@kaplanemral hocam geldi multi haberiniz olsun :smile: :smile:

1 Beğeni

*Yarın öğlenden sonra ilk video çekimi için oturum açılacak. Buraya yazarım. Ondan sonra tekrar temalı bir iş alır ikinci video için kayıt yaparız.

*ilk video İstanbul Baltrak>Küçükçekmece>Tekirdağ>Edirne
*ikinci video Iberia’da bir yer

7 Beğeni

Demekki neymiş beyler sebreden derviş muradına ermiş derlerdi büyüklerimiz en sonunda geldi işte resmi multi player özellliği
Bundan sonrada daha ne güzel özellikler gelecektir bizler sadece sabırlan bekleyecez inşallah.

3 Beğeni

Ekiple beraber ETS 2’ye girdik baktık hatalıydı sorunlar yaşadık. Üstelikte ATS gibi keyif vermiyordu oyundan çıktık sonra ATS’ye geçtik. Bakın abartmıyorum ama cidden ETS 2’nin kırk ekmek yemesi lazım ATS’e yaklaşması için(Şahsı düşüncemdir) Siz park üyeleri sizlerde ETS 2’de sorun yaşadınız mı ?

Bu arada ATS’ye girdikten sonra hiç sorun yaşamadık hatta ve hatta çıktığından bu yana ben hiç bir sıkıntı yaşamadım ATS’de.

ETS 2 de 1.41 da profilim bozuldu(sadece benim değil arkadaşlarımında profili bozuldu) ama ATS’de hiç bir şey olmadı.

Her neyse mod desteği ETS 2 ye gelene kadar #HerDaimATSciyiz

4 Beğeni

Benim gördüğüm ufak bir sorun var. Multiplayer oynarken kendi aracımın plakası 22 idi. @OSG22 hocamın plakası da bende Fransa plaka olarak görünüyordu. Paylaşılan resimde de benim plakam Fransa plakasıydı. Diğer plaka 34’tü.

2 Beğeni