ETS 2 - Cenova Köprüsü Açılış Operasyonu Etkinliği (World of Trucks)

Promods var ise olmuyor diye biliyorum.

2 Beğeni

promods yüklü ise deaktif et, promodsla WOT uyumsuz genellikle

1 Beğeni

Ben denemedim ama sorununuzu büyük ihtimalle çözer diye düşünüyorum.
“Mod listenizde öncelikli hale getirin!”
https://www.promods.net/viewtopic.php?f=42&t=34703

1 Beğeni

Teşekkürler Cevaplarınız için fakat promods deaktif. Promods için kullanmadığım başka bir profilim ile deniyorum. Sadece frkn64’ün fizik grafik ve ışık modu var başka mod yok :frowning:

Ana haritada kullandığın bir save ile dene kardeşim, hiçbir mod yüklü olmayan profille.
O da olmazsa betadan çıkıp tekrar betaya dönüş yapıp denersen olacaktır

1 Beğeni

Bütün Mod’ları kaldırınca sorun düzeldi. Desteğiniz için teşekkürler.

1 Beğeni

Güzel manzara İtalyan olsam gururlandırdım :grinning:

6 Beğeni

tabi basit bir boyama pakedi için bak görevi bitirmiyorlar daha yarısı zor oldu. Adam akıllı şöyle 2-3 ödül verse çoktan bitmişti.

O kadar yük taşıdım yarısı sayılmamış. CDE olması yeterli değilmiş Ovest/Est yükleri olmalıymış bende yenileye yenileye yük bulamıyordum ilk çıkan CDE yüküne atlıyordum farkedene kadar iş işten geçti boyama pakedinin değeri 8₺’den 75 kuruşlara düşmüş. Kısa sürede bu kadar değer kaybetmesi inanılmaz, durum böyle olursa kimse etkinliğe asılmaz tabi.

2.5 tl ydi ben boyama paketini aldığımda , 1-2 saatte 1 liralara düşmüştü :smiley:

Herkeste oldukça elbette değeri düşer anlarım da niye 2₺’den daha düşük fiyata satılmaya çalışılır anlamıyorum. Bunun bir sınırı olmalı 1₺’den daha düşük satılamaz gibisinden.

Şu saatten sonra amele etkinliklere katılmayı düşünmüyorum canım ne zaman isterse o zaman gireceğim artık. :slightly_smiling_face:

Etkinliğin tadı online olarak çıkıyor o kalabalığı görmemiz yaşamamız lazım.Sağolsunlar 1.38 cıkacak hala 1.37 gelemedi tmp

2 Beğeni

Verdikleri hediyeler kötü güzel değil ki o yüzden bitmiyor millet uğraşmak istemiyor hep öyle zaten verdikleri hediyeler hep kötü yılbaşı hediyeleri bile kötüydü bu sene evde kamyon etkinliğinde bile uyduruk bir hediye verdiler biz boya kaplaması da verirler diye tahmin ediyorduk ama kötü bir tavan aksesuarı için beklettiler milleti. Eskiden yine biraz olsun iyi şeyler veriyorlardı mesela hem çekici için hem de dorse için kaplama veriyorlardı menü arka planı veriyorlardı o zamanlar uğraştığına değiyordu şimdi baksanıza bir tane uyduruk bir tavan aksesuarı verip geçiyorlar

1 Beğeni

Ben 7.5 ₺ liraya sattim

1 Beğeni

ilk defa etkinlik tamamladım. hediyeler nereye geliyor acaba

World of Trucks’ın sitesinde event kısmı var; tamamladığınız etkinliğin sekmesinde steam hesabını bağlarsanız envanterinize düşer.

1 Beğeni

12 adet yükün karşılığı bu piksel piksel anadolu boyası mı? Skin işlerinden kim sorumluysa bence işine biraz daha özen göstermeli.

10 Beğeni

Piksel piksel anadolu iyiymiş :smiley: harbi ama o kadar işe böyle hediyeler yakışmıyor.

2 Beğeni

etkinliği kişisel hedefler olarak tamamladım. gelen hediyeyi de 60 kuruşa sattım. sırada etkinlik bitince gelecek ödülde.

Ucuza satmışsın ben 7.30 a sattım ilk gün

1 Beğeni