ETS 2 - Cenova Köprüsü Açılış Operasyonu Etkinliği (World of Trucks)

canlı yayında bitirmeye çalışıyoruz https://www.youtube.com/c/simulasyonturktv/live

1 Beğeni

Yapay zeka gene formunda :joy:

5 Beğeni

Yapay zeka da etkinliğe katılmak istiyor ama polisler izin vermemiş galiba :sweat_smile:

2 Beğeni

Bugün %90’lık kısmını bitirdim. 3 araç ile yaptım baya zevk aldım. Ama şantiye içine girmemesi biraz kötü olmuş.

2 Beğeni

İtalya dlc sine gerek yok. Ana harita olması yeterli. Ana haritada Milano, Verona, Torino var. Yükleri oralardan alıp teslim ettiğinizde oluyor.

Tam olarak ne taşıyoruz anlamadım etkinlikle alakalı yük göremedim?
Parma ve Milano şehirlerindeydim bişey bulamadım.

image
Resimdeki her iki şirkete 6 tane yük teslim edeceksiniz veya bu şirketlerden bir şehire yük götüreceksiniz.

Yenileye yenileye anca 1 tane bulabildim etkinliğin ilk saatleri halbuki. Böyle durumlarda kolaylaştırıcı olmaları lazımken yapamasınlar diye uğraşıyorlar adeta.

Bende direkt çıkıyor, son sayfalara bakarsan işleri görürsün.

1 Beğeni

böyle durumda konsola g_traffic 0 yazsak herhalde o araç oradan kaybolur diye düşünüyorum.

Aynen bende o şekilde yaptım.

1 Beğeni

Oyun sürümü 1.37.1.74. dün güncelleme geldi. ancak haritada köprünün olduğu yer eskisi gibi duruyor. yük teslim edilecek yada alınacak şirkette yok. harita modu kullanmıyorum. Oyun World of trucks a bağlı.

harita modu varsa etkinlik şirketleri açılmıyor

etkinliği sabah 7de bitirdim, baya kısa sürdü, sürekli aynı 2yerden iş almak can sıkıyor sadece :slight_smile:
verdigi boya skini hosuma gitmedi, oyuncağı bekliyorum…

1 Beğeni

oyuncak topluluk hedefi tamamlanınca gelecek yani biraz beklemek zorundasın

1 Beğeni

Wot etkinlikleri gerçekten iyi oluyo fakat ödüller biraz daha detaylı olsa çok daha iyi olurdu

1 Beğeni

Bir günde bitirdim. MP’de olsaydı daha zevkliydi. Bu etkinlikten istediğim kıvamı alamadım. WoT’un verdiği hediyeler biraz kötü. Hediye miktarını arttırsalar iyi olurdu.

3 Beğeni

3 tl ye sattım alır almaz :))

1 Beğeni

schumi nin company modu sorun yaratıyormuş onu devre dışı bıraktım sorun kalmadı.

1 Beğeni

Bende yükü alır almaz oyundan atıyor :frowning: 4 defa denedim milanoda öyle oldu. Asıl profilimde promods var bu uzun süredir kullanmadığım bir profildi. Bir fikri olan var mı? Çok az mod var. Ses veya tır modları değil.