ETS 2 - Cenova Köprüsü Açılış Operasyonu Etkinliği (World of Trucks)

Teşekkür ederim cevaplar için sağolun varolun

1 Beğeni

Topluluk hedefine varıldığında.
bu arada etkinlik muhteşem olmuş, ama şantiyelerin içine girilmemesi üzdü.

3 Beğeni

Bence bu etkinlik uzatılabilir, çünkü topluluk hedefine ulaşılması 1 haftayı bulmaz.

2 Beğeni

tmp ekibi artık seve seve 1.37 desteğini getirmek zorundalar :smiley:

1 Beğeni

Ben de şantiye içine girmeyi isterdim aşağısı bayağı güzel gözüküyor çünkü.

ben single da bitiririm yoksa multi de o kalabalık yorucu olacak

SCS’nin Genova’yı İtalya DLC’si içinde olmasına rağmen DLC’siz oyuncuların bile gidebilecek şekilde ayarlaması, güzel bir detay olmuş. :+1:

4 Beğeni

Oluşturdukları Operation Genoa Bridge Steam Bundle paketi de hesaplı olmuş. Map booster paketini aldığında dlc 8,92₺ ye geliyordu burada 44krş farkla bayrak ve boyamayı alıyorsun. Bu vesile ile italya dlc sini de almış oldum

5 Beğeni

bu şirket in isminde cde srl ovest yazıyor başka farklı yazan var mı onda?

etkinliğin zevki mp’de çıkıyordu.

2 Beğeni

Özet

bir şantiyeden diğerine gidilecek yolu yapmışlar aslında. Demir yolunda ve evlerin içinden geçmede görüntü bozukluğu oluşuyor birtek.

Dostlar bende etkinlik şirketine ait iş çıkmıyor verilen tüm şehirlerden denedim çıkmadı yardımcı olursanız sevinirim

Şu an son durum

@Necati_Alan son güncellemeyi yükledin mi? harici sözleşmelerden alacaksınız ve belli şehirlerde çıkıyor zaten world of trucks bağlı değilse görünmez zamanı değiştrin mutlaka iş çıkar

1 Beğeni

@HasanOfke hocam güncelledim oyunu belli şehirlerden deniyorum zaten ilgili şirkete iş bulamıyorum diğerleri çıkıyor bir tek o yok

Bugün canlı yayın yapacaklarmış

ilk sayfaya yük düşene kadar sürekli yenile demelisin, ben 3 5 şehir gezdim anca bu şekilde bulabildim.

Hocam ben de aynı şekilde öyle yaptım 3 4 tane şehir dolaştım yok çıkmadı ama yine denerim

Aşağıdaki şehirlere giderseniz bulabilirsiniz.

• Turin
  • Milano
  • Verona
  • Suzarra
  • Parma
  • Bologna
  • Florence
  • Livorno
1 Beğeni

Haberi sildin mi abi?

10 Beğeni