ETS 2 - Cenova Köprüsü Açılış Operasyonu Etkinliği (World of Trucks)

işte geç kaldım. baktım satış fiyatı 0.69 kuruştu bende biraz daha ucuzdan sattım :smiley: öteki oyuncak gelsin iyi para ediyorsa onu biraz yüksekten satarım

şu an 800 bini geçmiş durumda ve yavaş ilerledi multiplayer olsa 2 milyon anca yeterdi belki de daha fazla :smiley: ben de bir daha girip yapmadım yalan değil :smiley:

8 Beğeni

Hala bitirememişler… :smiley:

5 Beğeni

TruckersMP’nin oyunu 1.37’ye yükseltmemesi nedeniyle kaynaklı bu yavaş ilerleyiş.Yoksa çoktan bitmişti

aynen tmp olmayınca topluluk canlı olmuyor, 1 iş yapıp bıraktım, tmp olsaydı kişisel görev olmasına rağmen giderdim geceleri muhabbet iyi oluyordu.

1.37 TMP geldi. Bu etkinlik yarına kalmaz biter :joy:

An itibariyle :smiley:

1 Beğeni

daha 1200 kişi var serverda :smiley:

farklı yere yük götürdüğümüz etkinlikler güzel hani fazla kalabalıkta olmuyor şehirler ama böyle tek bir yere yük götürdüğümüzde multiplayer da işte o trafik insanı yoruyor. dolayısıyla ben single da bitirmenin keyfini sürüyorum. topluluk hedefi hediyesi de gelsin onu da satarım

1 Beğeni

Trafik fena ilerleme hiç yok

6 Beğeni

Torino şehir merkezi…Adım atamıyoruz… 200 kişiyiz :joy:

6 Beğeni

Şantiye alanlarına no collions sistemi gelince tam tersi oldu, trafik olan yerler artık şehir içleri.

2 Beğeni
8 Beğeni

:confused:

0,61 tl ye düşmüş.

3 Beğeni

Beklesem mi hemen satsam mı bilemedim…

ben hatıra olsun diye satmadım ama orada 20 tl yi görseydim yapıştırırdım :smiley:

2 Beğeni

Ben de ilk gelen hediyede yapmadigima pişman olmuştum bunda yapacaktım nasip değilmiş demek ki :smile:

1 Beğeni

Valla ben bitmesine yakın bekledim hediyeyi alır almaz hiç saniye bile kaybetmeden satışa koydum muhtemelen ilk satışa koyan olabilirim 46 TL’den koydum henüz satılmadı anasını satayım :laughing:

Gece 59 kuruşa koydum gitmemiş anasını satayım. Şimdi 32 kuruşa sattım.