ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Bu tartışmayı başlatmanı tavsiye etmezdim ama yazdın gitti :joy:

DLC’de yer alabilecek bölge ve şehirler. (Promods’tan alınmıştır, Rusya’nın bir kısmı yoktur.)

Cok guzel

ETS 2’de Beyond the Baltic Sea’nin Finlandiya Ülkesinden Ekran Görüntüleri

Şu iveco’nun camı açıkmış gibi durmuyor mu? acaba bir şeylere gönderme mi yapıyorlar

İnşallah Promods Haritasındaki yol zenginliğini getirirler(promods kullanabilecek sistemim yok yukarıdaki paylaşıma istinaden söylüyorum) ;İtalya DLC’sindeki gibi iki ana arterde gidip gelmeyiz

Farklı bir şeyler gören varsa resimlerde yazarlarsa seviniriz

Evet. O Iveco’nun camı açık :slightly_smiling_face: cam açma geliyor 1.34 hatta belki 1.33 OB :grinning:

Sürekli ekran görüntüsü paylaşacağına DLC’yi paylaş eey SCS.

Ülke isimleri eklenmiş.

rusya yazan yerde petersburg şehri var sanırım. kaliningrad şehri de ne kadar acayip yerde ya iki ülke arasında

1.33 ilk çıktığından beri vardı hocam.

Bu yeni ülkelerde oldukça fazla ve keyifli zaman geçireceğiz gibi duruyor. Her karenin tadını çıkara çıkara oynamak, gezmek gerek. Sabırsızlıkla bekliyorum…

En çokta İtalya gibi modern bir yerden gelip şimdi kasaba köy tarzı yerleri daha çok göreceğiz ve çevre etkisi muazzam olacaktır tek şeritli yollarda bol olacağından keyifli olacaktır

Hiç bilmediğim bir site baltic ön sipariş verebilirsiniz :slightly_smiling_face: Ha ben olsam ne yaparım steamde yayınlanmasını beklerim :slightly_smiling_face:
https://www.cdkeys.com/pc/time-cards/euro-truck-simulator-2-beyond-the-baltic-sea-dlc-pc-steam-cd-key?mw_aref=alphaproject

Buradan ön sipariş verince 2 katı fiyatına denk geliyor bence sabır edip map booster paketi ile almak daha avantajlı olacaktır :slight_smile:

ne gerek var? ucuza denk gelecek bi fiyatlandırma veren sayfa olsa neyse 11 küsür avro…

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - 1.33 Güncellemesi [Open / Experimental beta]

Ek olarak gelecek olan yeni ülkelerin bazılarına ait boya paketleri de yolda.
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

Şimdi Baltic ile yeni ai araçlar falan eklenmiş keşke böyle Rus tırlarıda sürülebilse :slight_smile: