ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Cok guzel

ETS 2’de Beyond the Baltic Sea’nin Finlandiya Ülkesinden Ekran Görüntüleri

3 Beğeni

Şu iveco’nun camı açıkmış gibi durmuyor mu? acaba bir şeylere gönderme mi yapıyorlar

6 Beğeni

İnşallah Promods Haritasındaki yol zenginliğini getirirler(promods kullanabilecek sistemim yok yukarıdaki paylaşıma istinaden söylüyorum) ;İtalya DLC’sindeki gibi iki ana arterde gidip gelmeyiz

Farklı bir şeyler gören varsa resimlerde yazarlarsa seviniriz

Evet. O Iveco’nun camı açık :slightly_smiling_face: cam açma geliyor 1.34 hatta belki 1.33 OB :grinning:

2 Beğeni

Sürekli ekran görüntüsü paylaşacağına DLC’yi paylaş eey SCS.

Ülke isimleri eklenmiş.

7 Beğeni

rusya yazan yerde petersburg şehri var sanırım. kaliningrad şehri de ne kadar acayip yerde ya iki ülke arasında

1.33 ilk çıktığından beri vardı hocam.

Bu yeni ülkelerde oldukça fazla ve keyifli zaman geçireceğiz gibi duruyor. Her karenin tadını çıkara çıkara oynamak, gezmek gerek. Sabırsızlıkla bekliyorum…

En çokta İtalya gibi modern bir yerden gelip şimdi kasaba köy tarzı yerleri daha çok göreceğiz ve çevre etkisi muazzam olacaktır tek şeritli yollarda bol olacağından keyifli olacaktır

Hiç bilmediğim bir site baltic ön sipariş verebilirsiniz :slightly_smiling_face: Ha ben olsam ne yaparım steamde yayınlanmasını beklerim :slightly_smiling_face:

Buradan ön sipariş verince 2 katı fiyatına denk geliyor bence sabır edip map booster paketi ile almak daha avantajlı olacaktır :slight_smile:

2 Beğeni

ne gerek var? ucuza denk gelecek bi fiyatlandırma veren sayfa olsa neyse 11 küsür avro…

2 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - 1.33 Güncellemesi [Open / Experimental beta]

Ek olarak gelecek olan yeni ülkelerin bazılarına ait boya paketleri de yolda.
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

7 Beğeni

Şimdi Baltic ile yeni ai araçlar falan eklenmiş keşke böyle Rus tırlarıda sürülebilse :slight_smile:

Baltık gelecekmiş yakında bu hafta sonu yayınlara başlıyoruz yani :slight_smile: 21inde falan gelecekmiş tarihi bilmiyorum ama muhtemelen duyurulacak ve 28/29 kasım civarı çıkacak belki daha erken olur

12 Beğeni

Tam vizelerin bittiği ve memlekete döndüğüm tarih. Muhteşemsin SCS <3

1 Beğeni