ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Baltık gelecekmiş yakında bu hafta sonu yayınlara başlıyoruz yani :slight_smile: 21inde falan gelecekmiş tarihi bilmiyorum ama muhtemelen duyurulacak ve 28/29 kasım civarı çıkacak belki daha erken olur

Tam vizelerin bittiği ve memlekete döndüğüm tarih. Muhteşemsin SCS <3

O zaman yarın dağıtılacak haftaya Çarşamba çıkar.

Geldiği zaman göreceğiz, kim nereden bilsin?

Merkeze uzaksa 50 tl yükle ki rahat olsun

Öyle yaptım zaten mecbur

son para da buna gitti

Ne zaman cıkıcak

29 kasımda

Baltık yolları beni bekler :smiley:
Ambargo Cuma gece yarısından sonra kalkacak o yüzden acele etmeyelim. Rahat rahat bakayım çekeyim videoları :slight_smile:

Hasan Abi tırına bindi, motorunu çalıştırdı, Cihaz kayıtta :slightly_smiling_face: Baltık DLC’si Hasan Abi’yi bekler. Onu cumartesi sabahına kadar göremeyeceğiz :grinning:

O daha ETS2’sine sahip olamıyor , ne baltığı … :rofl:

Küçük bir giriş yaptım ancak bu akşam işim var yarın kapsamlı şekilde dalarım.

blog yazısı

Limanlar tabiki önemli Hasan abi. eee… Tabi going east’ı olmayanlar için ayrı bir önemli :joy:

Limanda bir şekilde trafik olması lazım yoksa o liman modellerinin hiç bir özelliği kalmıyor.

öyle şey mi olur biz limana girdiğimizde kuş uçmamalı ne trafiğinden bahsediyorsun sen! :smiley:

Cumartesı aksam yayın var kesın☺

Finlandiya videosu şu an bitti baya gösterdim arada hızlandırmış olacağım şaşırmayın zaten yeterince son kısmında konuştum. Rusya’ya ikinci bölümde giricem önce bun uhazırlıyım.

Hasan hocam sence Rusya DLC 'si gelir mi?

Belki de bundan sonraki harita Rusya’dır?

videoyu yeniden çekicem neden derseniz gezmeden çektim etkilenemedim :smiley: şimdi gördüğüm yerlerde çekicem :smiley: hep böyle oluyor bu gibi şeylerde - ekmek arası sardalyamı bitireyim başlıcam