ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

O zaman yarın dağıtılacak haftaya Çarşamba çıkar.

2 Beğeni

Geldiği zaman göreceğiz, kim nereden bilsin?

2 Beğeni

Merkeze uzaksa 50 tl yükle ki rahat olsun

Öyle yaptım zaten mecbur

son para da buna gitti

1 Beğeni
2 Beğeni

Ne zaman cıkıcak

29 kasımda

Baltık yolları beni bekler :smiley:
Ambargo Cuma gece yarısından sonra kalkacak o yüzden acele etmeyelim. Rahat rahat bakayım çekeyim videoları :slight_smile:

8 Beğeni

Hasan Abi tırına bindi, motorunu çalıştırdı, Cihaz kayıtta :slightly_smiling_face: Baltık DLC’si Hasan Abi’yi bekler. Onu cumartesi sabahına kadar göremeyeceğiz :grinning:

2 Beğeni

O daha ETS2’sine sahip olamıyor , ne baltığı … :rofl:

4 Beğeni

Küçük bir giriş yaptım ancak bu akşam işim var yarın kapsamlı şekilde dalarım.

blog yazısı

https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-baltik-limanlari-tanitildi-ekran-goruntuleri/

3 Beğeni

Limanlar tabiki önemli Hasan abi. eee… Tabi going east’ı olmayanlar için ayrı bir önemli :joy:

1 Beğeni

Limanda bir şekilde trafik olması lazım yoksa o liman modellerinin hiç bir özelliği kalmıyor.

1 Beğeni

öyle şey mi olur biz limana girdiğimizde kuş uçmamalı ne trafiğinden bahsediyorsun sen! :smiley:

6 Beğeni

Cumartesı aksam yayın var kesın☺

1 Beğeni

Finlandiya videosu şu an bitti baya gösterdim arada hızlandırmış olacağım şaşırmayın zaten yeterince son kısmında konuştum. Rusya’ya ikinci bölümde giricem önce bun uhazırlıyım.

9 Beğeni

Hasan hocam sence Rusya DLC 'si gelir mi?

Belki de bundan sonraki harita Rusya’dır?

videoyu yeniden çekicem neden derseniz gezmeden çektim etkilenemedim :smiley: şimdi gördüğüm yerlerde çekicem :smiley: hep böyle oluyor bu gibi şeylerde - ekmek arası sardalyamı bitireyim başlıcam

6 Beğeni

Acele etme yemeğini ye Hasan abi :slightly_smiling_face:

Afiyet Olsun Haso