ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Ula Oyle Olsa Ne Güzel Olur

Abi bu DLC’nin kapalı betası testerlere dağıtıldı mı?

Baltık şu an arkada test ediliyor. Baya oldu yoğunlaştılar ve çıkarıcaklar.

1 aya yaklaşmıştır ellerine geçeli onların

Kasım sonu, olmadı Aralık başında çıkar DLC.

1.33’te eklenen kıyı şehirlerinin Baltık ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle 1.33 ile beraber çıkması daha güçlü bir ihtimal. Yani bekleme 4-6 hafta kadar sürebilir. (Kesin bilgi değildir.)

Zaten isveçteki ve almanyanın kuzeyindeki limanlar baltic için feribot yerleri goıng eastı veya scandınavıa’sı olmayanlar alternatif limanlardan gidebilir ve bu sorunda ortadan kalmış bulunmakta

İtalyayı mitalyayı atsyi mtsyi bosver ben ilk elime geçen fırsatta bu dlcyi alacam inşallah :slightly_smiling_face:

Baltic ile alakalı başka ne gibi blog paylaşırlar fikri olan varmı

Kesin net bir çıkış tarihi verseler yeterli bence o kadar çok fotoğraf paylaştılar ki oynamış kadar olduk.

(Ama tarih vereceklerini sanmıyorum belki küçük çaplı oynanış videoları olabilir.)

Böyle olması hoş bir detay ama pasaport belgemiz yok ordan geçmek pasaport olmadığı icin ceza kesmeleri gelmesini isterdim pasaport cikartmak için bankadan para çektiğimiz gibi oraya bi ikon ekleyip pasaport çıkarttır gibi vs gelse güzel olur emniyet polis falan

oyunun adı jalopy deil karıştırıyorsun heralde :joy:

Bu baltıc dlc sine bakmakla izlemekle doyulmaz illa oynamak gerek

Yoo baltic dlc olduğu eminim jalopy oyunu elime sürmedim bile

onu demiyorum jalopy deil dedigim oyle pasaport bastırma verme ney ohooo scs okadar gelişmedi :joy:

Gelistirsinler yaw ne olcak o kadar yazilimcilar useniyorlar

Ortam çok iyi rusya burası bakalım iklimi nasıl yansıtçak SCS bey

Tabi vidoodaki yollar toprak o ayrı mesele

yayınladım SCS’den bu hafta açıklama bekliyorum :smiley:

Kasım sonunda çıkar bence