ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Madem Range t yi getiremiyorlar at arabasını eklesinler bari onunla da idare ederiz. :smiley:

6 Beğeni

Büyük bir DLC olacak bu yönden oldukça güzel.

@Baby, kim diyor otobanda at arabası olmayacak.:joy:

4 Beğeni

Esas mesele balkanların tamamı mı olacak yoksa bi parçası mı? neyse birkaç haftaya öğreniriz ayrıca yakında yeni özellikler ve güncelemer ile ilgili blog paylaşmak istiyorlarmış.

1 Beğeni

Çevre sesleri çok etkileyici. Yeni ses motoruna bir gönderme var sanırım.

3 Beğeni

Balkan Ülkeleri:
-Romanya
-Bulgaristan
-Hırvatistan
-Arnavutluk
-Makedonya
-Bosna Hersek
-Sırbistan
-Kosova
-Karadağ
-Yunanistan
-Trakya
Bunların hepsi olacaktır bu DLC’de eminim.

2 Beğeni

Evet, tırın geçişinde bir farklılık var o rüzgar sesi farklı geldi. İnşallah ses motoru için bir şeyler gelmiştir.

1 Beğeni

Çok iyi ya, ne güzel ön gösterim olmuş :smiley: Karakter, sesler felan iyi iyiii…

2 Beğeni

Yalnız ses olayında etraftaki kuş muş böcek sesleri güzel ama tırın geçişinde ses hazır da olabilir çünkü yabancı gelmiyor. Filmlerde dizilerde sık sık kullanılan seslerden olmuş. Ayrıca FMOD için 2.0 sürümü tanıtıldı GDC 2019’da :slight_smile:

–Balkanlar komple zor niye derseniz ana harita yenilemeleri dışında yeni harita dlcleri için ATS’de olduğu gibi aynı anda iki paket üzerinde çalışmaya başlayabilirler şu an gelecek olan ülkelerle ilgili zaten assetler yapılıyor olacak sonraki genişlemesinde eksik ülkeler daha kolay tamamlanabilir ama basit ülkeler de yok özellikle yunanistan gibi yani portekiz-ispanya beklerken aynı zamanda ikinci balkan paketini bekleyebiliriz

5 Beğeni
  1. bölümde mesela Romanya-Bulgaristan gelir, 2. bölümde geri kalan ama bu ikisi bu yıl içinde gelmez, Romanya-Bulgaristan bile yıl sonunda gelir.

Tamamen beklenti ve hayal olarak yazıyorum.Balkan DLC’si ile Trakya bölgesi gelir ve DLC tanıtımında yeni gelecek teaser ve resimlerde de Ford F-Max olursa sanıyorum aramızda bundan memnun olmayacak biri çıkmaz. :slight_smile:

3 Beğeni

Rodop dağlarını sık sık duyacaksınız :smiley:

ATS’deki dağların kaliteisni bekliyorum. Özellikle arkaplan sahnesi için yaptıkları geliştirmeden sonra :slight_smile:

5 Beğeni

Oyuna sponsor olan scanianın tırı bile 1 senede geldi fmax 2 yıla yakın sürer yani demedi deme

3 Beğeni

Öyle tabiki.Renault Range T gelmemişken Ford zaten sürpriz.Belli olmaz Ford belki daha önce gelir ama mesajın başında da belirttiğim gibi hayal.Balkan harita DLC’si ve kapak fotoğrafı Ford F-Max işte.Kötü bir hayal mi ? Biz hayal edelim,belki olur. :slight_smile: Nasrettin hoca misali “Ya Tutarsa?”. :smiley:

1 Beğeni

Atla giden abimiz o… Svat, eski araç bölümü başı ayrıldı yakın zamanda, bilerek onu koymuşlar hatırası var diye :slight_smile:

5 Beğeni

ben yazacaktım adını ama ayrıldı diye yazmadım peki niye koyuyorlar ki :smiley: her yerde…
svat reis saygılar :smiley:

3 Beğeni

Eh şu andakiler hepsi onun öğrencisi sayılır ondan. Hatırları var… Yüksek yüksek tepelere developer vermesinler… Hem ağlar hem gider…

9 Beğeni

biri fmax demiş :smiley: SCS’yi beklersek ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

8 Beğeni

Teaserdeki müzik ve bina tarzları tam Slav tarzı, Yugoslavya kesin geliyor hayırlı olsun :slightly_smiling_face: :+1:

1 Beğeni

Romanya yol ağı

ayrıntılı bilgiler
http://www.wikizeroo.net/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvUm9hZHNfaW5fUm9tYW5pYQ

ProMods haritasında biz niye beğenemedik? Biraz kötü olduğundan mı?

5 Beğeni