ETS 2 & ATS - World of Trucks Yılbaşı Etkinliği 2017 - Ana Konu

almamızı istemiyorlar galiba :smiley:

INTERNAL SERVER ERROR, PLEASE TRY AGAIN LATER.
WE ARE SORRY FOR THE INCONVENIENCE.

Böyle bir sorun var sitede.

Etkinlik 22 Ocak tarihine kadar, acele etmeye gerek yok sanırım.

WoT bize bahmiyi…

Ya bende yükler çıkmıyor delirecem aynisi special transporttada oldu. Sadece prahadan linze linzden Praha yük görürdüm oldu

Başka bir profilde denesen ? Belki sıkıntı çıkmaz.

Sonunda iki oyununda görevlerini bitirdim. Eğer 100€ çıksın herkesin önünde söz veriyorum Hasan abi’ye de bir hediye alıcam.

Etklinlikte dağıtılan boyayı multiplayer’da kullanmaya çalışınca kick yiyorum sebebi nedir?

Uyarlanmadiysa belki ondandır

Görev tamam! :muscle:

2 Beğeni

Nalet olsun finaller başlayacak ve bütlere kalırsam eve dönüp etkinliği bitirebilmem için sadece 2 günüm var :joy:

1 Beğeni

Ats de scania modelleri çok güzel oluyor bu atmosferde oynaması bi ayrı 90 km değilde 102 km hız yapınca güzel oluyor

1 Beğeni

S730’un katkılarıyla etkinliğimizi tamamladık! Hediyeleri teslim edip payımıza düşenleride aldık… :smile:

1 Beğeni

Sanırım biraz geç kalmışım, Ets anca bitti. Sıra Ats de ancak araya finaller giricek :expressionless:

2 Beğeni

Fransa`da kış

1 Beğeni

ATS için videoyu çektim ama biraz garip oldu :smiley:

Bizde başladık ilk 6 bitti 90 Km hız sınırı sinir bozucu

Kullandığın aracın tır olduğunu hatırlatmak isterim.

2 Beğeni

Görevi multiplayerda EU-1 de oynayarak yap biraz olsun sinirin yatışır en azından kimse kimseyi kolay kolay geçemiyor :joy:

EU2 de hediye taşıyan scania ve volvoların yanından son sürat geçiyordum acayip zevkli bir şey ya hahahh