ETS 2 & ATS - World of Trucks Yılbaşı Etkinliği 2017 - Ana Konu

ETS 2 için başlatılacak olan World of Trucks yılbaşı etkinliğinin ana konusudur. 2017 yılını yine bir etkinlikle uğurlayıp 2018 yılına merhaba diyeceğiz! :slight_smile:

ETS 2 ve ATS Yılbaşı Etkinliği: Büyük Hediye Teslimatı 2017

Geleneksel yılbaşı etkinliği World of Trucks aracılığıyla başladı!

Etkinlikte verilecek olan yeni arkaplanlar ve kabin aksesuarları…

Başka neler olacak? Ne yapacağız? Bu gibi soruların cevabı önümüzdeki birkaç gün içinde netleşecek! :slight_smile:

7 Beğeni

Olley be XMas BALL En sevdiğim

Bir gün gelicek 1500 dolarlık bir tır skini olucak buna inanıyorum :smiley: ozamana kadar böyle 30-40 kuruş devam :smiley:

4 Beğeni

ahahah cs gibi olacak

1 Beğeni

SCS’de bizleri neler bekliyor çok merak ediyorum. Çünkü Euro Truck Simulator 2 ile American Truck Simulator ikiside şimdiki durumları harika. Gelecek sürprizlerle doludur.

Ne zaman etkinlik başlıyor.

Açıkçası ben bugün bekliyordum. Belki Cuma günü bir haber gelir. Gerçi gün daha bitmedi.

Aynen ve şuanda WOT bakımda diyor giriş yaparken oyunda sanırım geliyor veriyorlar alt yapıyı yarında çıkabilir…

7 dakika önce oyun veri tabanı guncellendı belki bugun gelır belki yarın ama gelicek yakın zamanda

ETS 2 ve ATS Yılbaşı Etkinliği: Büyük Hediye Teslimatı 2017

Geleneksel yılbaşı etkinliği World of Trucks aracılığıyla başladı!

1 Beğeni

Hediye Taşıdığımız yeni dorse :smiley: ETS 2

1 Beğeni

kermit işbaşında =)

2 Beğeni

Böylece ATS’ ye de kabin aksesuarlarının bir parçası resmi olarak eklenmiş oldu.

2 Beğeni

İlk etkinlik işimiz Pescara-Roma…

Tam bunu diyecektim. İlk defa kabin aksesuarları ekleniyor…

Fiziksel ödül derken?

Baya kendi mağazalarından direk hediye gönderecekler etkinliği yapanlardan 20 kişiye.

1 tane yaptım kayıt etmedi nedense. Şimdi yeniden yapıyordum ki bu sefer server çöktü :smiley:

World of trucksta sıkıntı var

Fazla yüklendik galiba ulaşılamıyor :smiley: