ETS 2 & ATS - World of Trucks Yılbaşı Etkinliği 2017 - Ana Konu

beyler bana gelemedi hala bu teklif yani oyun içinde iş gelmedi

250km yükü taşımak yerine ucarak teslim ederseniz sıkıntı olur tabi,sonrada ats &ets nasıl gercekci oynanır konusunda hikaye yazın.

4 Beğeni

aynn öyle az önce bi tane geldi bana gerçekten millet çok değişik önce oyunun hilelerini araştırıyor sonra oyunu nasıl gerçekçi oynarım diyor şunu söyleyeyim eğer hile yapmazsanız her oyunun gerçekçi oynarsınız

İlk part tamam. 2 saat içerisinde 6 teslimat mis… :slight_smile:

İlk işimizi bitirdik.

Bu etkinlikte sadece hediyeli yükler mi kabul oluyor yoksa diğer normal işler de sayılıyor mu?

Sadece hediyeli yukler kabul

1 Beğeni

Etkinlik için 90 sınırı var diye eu1 serverına girdim ağlamamak için kendimi zor tuttum insanlar tüm kurallara bu kadar mı güzel uyar bu nasıl nezih bir server

4 iş yaptım country ve christmas müzikleri eşliğinde…

videoları gün içerisinde halledeceğim :slight_smile: artık başka yayın yok ocak 2018de devam edeceğiz

1 Beğeni

Bütün işleri tamamladık…

Sıra ATS’de…

1 Beğeni

Arka Plan Muhteşem Hoşuma Gitti. 10 Puan Verdim.

3 Beğeni

American tırıyla daha bir muhteşem oluyor. Tek satmayacağım envanter :slight_smile:

1 Beğeni

Yükü aldığımız şehir önemli değil değil mi?2 kez aynı yerden yük alırsak sıkıntı olur mu

@redkit42 farklı şehirle bırakman gerekiyor dediğin gibi aynı yerden farklı şehirlere bırakırsan sıkıntı olmaz diye biliyorum

Benim de bir tek arka plan ve boya hoşuma gitti diğerlerinin pek işe yarayacağını sanmıyorum. Bazı kişiler fiyatı düşüre düşüre kuruşlara kadar getirmişler 1 TL ye bile satamıyoruz. Etkinlik yaptığımıza değmedi resmen

Etkinliğin öncelikli amacı oyunculara oyunu eğlenceli ve hedef katarak oynatmak. İlk önce bitirip maddi çıkar elde etmek için değil. Oynarken keyif aldıysanız para ile ölçülemez şahsen :smile:

3 Beğeni

Yeni makineme geçmeden eski pc de son işlerimi hediye dağıtarak yapıyorum. :smiley:

Başladım valla finallere çaldı çalış bir yere kadar…

2 Beğeni

Bir müddet sonra tek başına sarmıyor :hocho:

Şu bağlanamıyor hatasını çözebilen var mı ? Profile girerken giriş yapıyorum eventi yapacağım zaman bağlanılamıyor diyor.

Sistemde bir arıza var galiba. Benimde bağlantım koptu. Ya tamda son iki görevim kalmıştı.