☃ ETS 2 & ATS Christmas Winterland Event 2023

Çalışıyor ama şu şekil manzaralara hazır ol.

4 Beğeni

tam tmplik işte ne güzel :d

1 Beğeni

Oynunun kendi konvoy modu bir oturumda en fazla 8 kişi kabul ediyor diye mi tmp kullanmak istiyor millet?

1 Beğeni

Aslında SCS kendi 256 kişilik 512 kişilik veya 1000 kişilik sunucularını açsaydı millet tmp ye girmezdi çok. 2 yıldır bir yapamadılar şunu. Sadece varsa yoksa 8 kişi maks.

3 Beğeni

27 Beğeni
Scs’nin yaptığı karlı haritayı gördük. Grimes’in yaptığı Frosty Winter ile kıyaslarsanız hangisini seçersiniz?
  • Winterland
  • Frosty Winter

0 oylayanlar

1 Beğeni

Promods’un Svalbard ve İzlanda adalarındaki karlı bölgelerdeki sürüş fiziğine benzemiş Winterland’deki oynayış. Tabi kar üzerindeki sesler daha gerçekçi. Fizikler biraz daha zor ama yine de oldukça benziyor. Winterland’de aracı sürerken pek yabancılık çekmedim Promods’tan dolayı. Umarım mevsimlerle birlikte bu tarz karlı sürüşler de oyuna tamamen gelir.

2 Beğeni

Imposter gibi tek kalmışım.:smile:Hepiniz mi beğendiniz haritayı?

:smiley: güzel olmuş şöyle şeyler görmek iyi geliyor mod zannettim değilmiş. Biraz daha geliştirirlerse daha güzel şeyler çıkar herhalde. Umarım North Yankton gibi unique bir şeyler görürüz.

2 Beğeni

Şu haritada hava bende sürekli karanlık bir türlü açık bir havaya denk gelmedim. Konsoldan da ayarlar havayı yada skybox i değişerekte çözemedim hava hep günün her saatinde karanlık gözüküyor. Hangi saatte havanın açık olduğunu bilen var mı?

1 Beğeni

aynen öyle hocam ben de hiç sabaha denk gelmedim, bilen söylerse çok iyi olur. :pray:t3:

Kutuplardaki gibi belli saatlerde gündüz oluyor. Deneyerek bulun. Ben gündüze denk geldim ama hangi saat hatırlamıyorum.

1 Beğeni

9.40 gibi çok aydınlık değil ama karanlık ta değil.

tcs’yi kapatıp donmuş gölün üstünde yanlayın.

1 Beğeni

oyuna girdiğimde gelen ilk teslimatta gündüz denk geldi. saat gece 3-4 civarıydı. 03:03’te bankaya olan borcum ödendi. demek ki arada 9 saat fark var.

şu an saat 4:22 mesela

3 Beğeni

Ben de demin denk geldim ve meğersem saat 3-7 arasında bu gündüz vakti oluyormuş.

1 Beğeni

çaktırmasaydın keşke sonradan anladık…

ATS’de sadece Washington eyaletinin Omak şehri tüm kar tanelerini tamamlarken, başka hiçbir şehir 1 kar tanesi bile almadı. Çok dengesiz bir dağılım olmuş, acaba bütün oyunculara en yakın olarak sürekli bir şekilde Omak şehri mi çıktı yük olarak? Los Angeles bile alamamışken bitmesini merak ettim.

hafta sonuna yeni giriyoruz. orada muhtemelen daha kısa mesafede iş ve portal çıkıyordu. açıkçası sürekli yükleme ekranına gir çık hoş değil.

1 Beğeni