☃ ETS 2 & ATS Christmas Winterland Event 2023

hadi hayırlı olsun bu güncelleme yavaştan neler göreceğimizi de önden göstermiş oldular. buna da şükür şimdilik oyunda kar gördük ya :smiley:

1 Beğeni

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için ilk kez :snowflake:karlı bir harita bölgesi ekleniyor. SCS Software’ın her sene düzenlediği geleneksel yılbaşı etkinliği başladı. World of Trucks üzerinden gerçekleştirilen eklentide yılbaşı hediyelerini :snowman_with_snow:Winterland isimli karlı harita bölgesine taşıyoruz.
:point_right:

8 Beğeni

Biraz saçma olacak ama bu renk seçimleri ilkbahar yaz sonbahar kış olabilir mi? :smiley:

image

11 Beğeni

yayına hazırlanıyorum erken açmak zorundayım yoksa akşam vakit olmaz zaten 3-4 iş yapar bye bye

1 Beğeni

Arkadaşlar ben yükü alıyorum ama hiçbir şekilde rota oluşmuyor. Tam olarak ne yapmamız lazım yükü bırakabilmek için, anlayamadım.

burası için bile uğraşılmış ben baya beğendim etkinliği. manzara noktaları bile var fhdshfhsdh

ortama bi bakın ya muazzam

buradaki portala gitmeyin, yokuşta kalıyordum neredeyse :smiley: 3 km yolu 5 dakikada çıktım.

5 Beğeni

@ozgurcanegezeren Yükü aldıktan sonra haritayı açıp yakındaki veya uzaktaki fark etmez teleport noktalarından birine işaret atıp gitmen gerekiyor. (Kırmızı ile işaretlediğim yerler teleport simgeleri.)

Erkenden açalım sonra kaçalım. ETS 2’nin Kış Diyarı haritasındaki yılbaşı etkinliğine göz atıyoruz.
:point_right:

1 Beğeni

@Tolgasky akşam hazırla kendini bize iş düştü şef :grin:

1 Beğeni

Valla çok güzel yapmışlar çok hoşuma gitti yalnız bu kadar yapmışlarda kar yağışı yok be kardeşim kar yağdırmak çok mu zor geldi yağmur oranını yükselttim yine yağmadı ayrıca trafikte yok be kardeşim bom boş yol neyse en azından ilk defa karlı bir yol gördük Ets de bir tane de yakıt istasyonu ekleselermiş bari o da yok

1 Beğeni

Yıllar sonra ilk kez farklı bir etkinlik oluşunun şaşkınlığı içindeyim bende ne yalan söyleyeyim :smiley:

Bir babayiğit çıksa da şu haritayı ana haritada müsait bir yere eklese, her portalın yanında bir tünel var oradan yol açsa. Etkinlik bitince de arada gider karda gezeriz

Bende iş alma sayfasında hiç üzeri karlı trailer yok, bu yüzden hiçbir yük alamıyorum etkinlikle alakalı

Sürüş gerçekten çok keyifli.fernbustaki gibi sadece görüntüde kalmamış.Umarım etkinlik bitince de kar gelir oyuna.

Zincir takma olmadığı ve burası rampa olduğu için sıkıntılı evet.:smiley:

3 Beğeni

Çevrimiçi yük denediğinize emin misiniz? World Of Trucks online işlerinde gözüküyor zaten bu yükler. Hesabınızı online WOT profilinize bağlayın.

Konu başlığı güncellenmiştir.

Harita çok güzel ama bence iki önemli eksiklik var:

• Benzin istasyonu
  • Trafik
1 Beğeni

Çünkü geçici…

1 Beğeni

tmp de çalışıyor mu arkadaşlar?

Yakıt konusunda önemli bir bilgi :

Portaldan geçince yakıt fulleniyor!

1 Beğeni