☃ ETS 2 & ATS Christmas Winterland Event 2023

Update gelmiş pcde olan bakabilir mi

Yarı zort oldu galiba.:smile:

Euro Truck Simulator 2: 560,3 MB
American Truck Simulator: 1,0 GB
Etkinlik için güncelleme geldi.

3 Beğeni

bana ATS için güncelleme gelmedi

Steam’i kapatıp açın geliyor.

SCS Forumundan

10 Beğeni

Hangi konu tam olarak hocam?

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=1887080&hilit=winterland#p1887080

1 Beğeni

Blog sayfası açıldı

3 Beğeni
6 Beğeni

Tekerleklerin kar üzerinde çıkardığı ses aşırı iyi değil mi…? Gerçekten çok iyi olmuş ya. :snowflake::snowflake:

3 Beğeni

4 Beğeni

10 yıl sonunda böyle bir fikri değerlendirebildiler. Tebrik ederim. Mevsimlerle alakası olup olmaması önemli değil. Yani imkanın vardı kardeşim sokarlar gerçek ölçekli haritasına millete farklı farklı ortamı vereceksin. Kural budur.

9 Beğeni

şu şarkıyı sonunda resmi oyunda uyumlu şekilde dinleyebileceğiz
scs için christmas harbiden christmas oldu gene kazandın lan pavelll :smile:
hani batacaktı bunlar? hani yok oluyorlardı? 19 aralıkta güneş eğer dünyaya çarpmazsa pavel ağzımıza kürekle vuracak anlaşıldı. dfgdfgdfgd

7 Beğeni

kar fiziği olacak mı tır falan kayacak mı acaba frosty modunda ki gibi :smiley: olursa keyifli olur. dikkatli sürmek gerekecek :smiley:

Kayıyor zaten şuan ki gelen event bölgesinde deneyebilirsiniz. Hatta karda sürerken terkerleklerin karları ezdiğinde çıkan hoş ses bile var :smiley:

6 Beğeni

Bunu gerçek haritaya uygulamak bu kadar zor mu?

şimdilik teaser gibi bir şey yapmak istediler herhalde ben yılbaşı yayınında tamamını tanıtacaklarını düşünüyorum

1 Beğeni

edirne’ye portal açmışlar abovv

3 Beğeni

Etkinlik iyi hoş ama portala gidene kadar hava 30 derece (mod yoksa) ışınlandıktan sonra kara kış. keşke haritanın tamamı karlı olsaymış.

1 Beğeni