☃ ETS 2 & ATS Christmas Winterland Event 2023

Arkadaşlar scs software bence karlı haritayı geçiştirmek için yaptı mevsimler yok boş bahane koskaca scs software kar konuşulmasın diye harita yaptı bu senede mevsimler yok bence gene öyle şöyle oldu bahane edecekler bu sefer herkesi küstürürler böyle yaparlarsa mevsimler yoksa

ilk 200 kar tanesi hedefi aşıldı.

400 kar tanesi tamamlandı.

tier 3 :white_check_mark:

3 Beğeni

Linç yemek istemiyorum ama ben bu karlı harita olayını hiç beğenmedim. Olur da ileride Scs buna benzer bir mevimler özelliği getirecekse eksik olsun getirmesin. Her yeri beyaza boyamışlar kar diye millete yediriyorlar. Nerde kardaki teker izi, camdaki buğu, tekerlerdeki kar…

Topluluğun ağzına 1 parmak bal çalıp 10 sene de bunun ekmeğini yerler artık.

iyi de sana bunu bunu getireceğiz denmedi? bu haritayı 5 yıl önce de yapabilirlerdi ama şu an muhtemelen geliştirdikleri için öncesinde böyle bir şey çok uygun oldu. görüntüye de oyuncular alıştı.

camdaki buğu için klima mekanizması ve ısıtma sistemi zaten resmi mevsimler geldiğinde olmasa bile ondan sonra gelebilecek özellikler arasında yer almak zorunda ama bu büyük dünyada indie oyun için çok basit gibi görünen şeyler prosedürlerle yıllara yayılıyor maalesef. daha aracın üzerine herhangi bir partikül bile göremiyoruz tekerlerde kar olayını direkt bu basit hadi uyduruk(kötü anlamda değil) etkinlik güncellemesinde beklemek oyuncunun hatası oluyor.

17 Beğeni

Winterland haritasında buz pateni yapan insanlar yakaladım.

2 Beğeni

Az önce bir teslimat tamamladım ama bu portal nasıl açılıyor anlamadım, teslimat tamamlandıktan sonra Winterland için olan yüklerde çıkmıyor. Tam olarak ne yapmam lazım bu etkinliği bitirmek için pek anlamadım yardımcı olacak varsa çok sevinirim.

Harita da konuma bakın. Rüzgar işareti olan yerler. Aynı zamanda winterland haritasına giriş yaptığınız noktalar bunlar.

benim haritada sadece kart taneleri var. winterland için o rüzgar işaretinden geçmemiz lazım o kısmı anladım ama bu portalları nasıl açıyoruz onu anlamadım

düzenleme: yük alırken kısa mesafe seçtim öyle bulabildim portalı

Oyun biz winterland haritasına yük alınca otomatik olarak açıyor. Sonra sen portala gidip, motoru kapattıktan sonra Enter tuşuna basıp portaldan geçiyorsun. Aynı mola yerinde uyuyormuş gibi.

Not: Winterland haritasındaki portallar her zaman açıktır. Yük almadan ana haritaya dönebilirsiniz.

tr

istanbul 5 kar tanesine ulaştı.

Ödül 4 açıldı!

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=326050
Etkinlik güncellemesinden sonra midillilerde hızlanma sorunu çıkmış,pilotlarda sıkıntı yok.Ben de diyordum ayarları mı bozdum diye.Nasıl düzeltcez?

Yolda kayma fiziği ile alakalı olabilir. Alçak şasi daha çok kayıyordur. Bu yüzden de oyun vitesi seçmekte sorun yaşıyordur.

Drift modu gelecek diye anladım dnssjdndj

@Vabis22 bende 50k midilli lastik modunu kullanıyordum vites atmıyordu araç, bu moddaki 315/60 lastikler sorun çıkarmıyor deneyebilirsin

image

Türkiye’den 2 şehrimiz 5 kar tanesini tamamladı. Artık etkinliğin son saatleri sayılır. 931 tane kar tanesi tamamlandı.

Etkinliğin son saatleri değil, etkinlik 14 Ocak’da sonra erecek.

ATS de yılbaşı etkinliginin potalleri haritada gözükmüyor bu hatayı nasıl çözebilirim

Çevrimiçi yük alıp dorsenizi bağladıktan sonra haritayı açın haritada oval şeklinde, daire biçimindeki simge portal noktaları o noktalardan birine gidebilirsiniz. Eğer yükü alıp dorseyi bağladıktan sonra da gözükmüyorsa profiliniz bozuk olabilir, yükü bağladıktan sonra zaten direkt haritayı açtığınızda portallar gözükmekte.

aslında topluluk hedefinin tamamlanması demek istemiştim. :sweat_smile: sonrasında getirilen yükler çok da bir anlam ifade etmeyecek çünkü.

1 Beğeni