ETS 2 - 1.50 Güncellemesi [Ana Konu]

Calais-Duisburg yolu olmuş sana Calais-Kassel yolu

3 Beğeni

Yeni blender sürümünü bekliyecez şimdi artık.

SCS tarih yazmışa benziyor her iki oyunda efsane görseller mekanlar var.
boyut konusunda da tarih yazıldı ki bundan sonra böyle büyük bir update gelmeyecektir.
TMP’ciler hep bir ağızdan:
“Calais - Duisburg out
Calais - Kassel in”
Anti-Aliasing konusunda da herkes çok memnun.
temeli çok başarılı attılar. 1.51 den itibaren efsane şeylerin beklediğini okuyoruz

8 Beğeni

MAN TGX Facelift tam olarak ne getiriyor?

2 Beğeni

Şerit takip çok hoş olmuş bence, şerit takip açık iken şeritten çıkmaya başlayınca şeridin içine çeviriyor otomatik direksiyonu biraz. Ats de bu kadar fark edememiştim.

1 Beğeni

klavye ile şerit takip iyi çalışmıyor.

Araç yöneticisi ekranındaki sorunu forumda bildirdim.
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=328586

Belki zamanı değil ama 1.51 - 1.52 gibi neleri bekleyebiliriz, ben anlayamadım beyler.

Arkadaşlar rework konusuna değinmek istiyorum, sizin tahmin ettiğiniz gibi rework ekibi tek bir takımdan oluşmuyor diye düşünüyorum ve eminim bir kaç takım olarak ayrı ayrı rework şehirler (ülkeler) üzerinde çalışıyorlardır. Mantıklı olarak ana haritayı bitirmeden de dlc haritalarını rework yapacaklarını zannetmiyorum en son yani o işlem, bir ihtimal (küçük tabi) scandinavya dlc’si geleceği için oraları rework yapabilirler ama buda çok çok düşük bir ihtimal… :blush::blush:

2 Beğeni

Man TGX olan neyse

Innsbruck-Zurih güzergahındaki gümrükten çıkışta “İzmir Döner Kebap- Pizza” işletmesine denk geldim

22 Beğeni

Belki gerçek hayatta orda kebabcı varsa

4 Beğeni

almanyada yaşıyorum genelde burada çok var döner kebabcı koymaları gerçekcilik katmış :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ben 1.51’de veya bilemedin 1.52’de kesin Dx12 bekliyorum.

Dakika 1:23:50 - 1:24:40

6 Beğeni

benim dikkatimi çeken spoiler kısmına aero parça gelmiş öncesinde yoktu başka ne geldi çözemedim

Bayram günü güncelleme gelmesi kötü oldu. Daha ATS için geleni deneyemeden 14gb güncelleme gelmiş. Artık uykudayken güncellemeyi yüklerim anca pazartesi bakabilecem hafta sonu motogp var.

Experimental Beta’ya katıldığımızda elektrikli araçla hızlı işlerden sürüş yapabiliyor muyuz?

Henüz gelmedi elektrikli reno.

2 Beğeni

betadayken tır alınca oyundan atıyor sizdede öylemi

almayı denemedim hiç , hep tek seferlik atıyorum onda sıkıntı yoktu.