ETS 2 - 1.50 Güncellemesi [Ana Konu]

Bug sayfası açılmış. Bugün geliyor demekki
https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=329

Steam’de betadan 1.50’ye katılınabiliyor. 24Gb boyutu

EDİT:

10 Beğeni

Devasa Switzerland Rework’ün arkasındaki ekip şimdiden başka bir yeniden işleme projesiyle uğraşıyor; Ancak, şu anda herhangi bir ek ayrıntıyı kendimize saklayacağız.

İsviçre yenilemesini yapan büyük ekip sanırım rework için başka bir ülkeye geçmişler. Benim kendi tahminim, Çek Cumhuriyeti’ne %30 veya Polonya’ya %60 diğer ülkelerden biride olabilir. İngiltere,Hollanda,Belçika,Lüksemburg %10 ihtimalle geçildiği yönünde. :man_shrugging:

6 Beğeni

Polonya karışmadan Polonyayı salarlarsa güzel olur. :smile:

2 Beğeni

1.50 Değişiklik Günlüğü

Harita

• Switzerland Rework
  • Germany Rework - Rhine region
  • Scania Demo Centre (Scandinavia DLC’de Södertalje Scania merkezinde gizli yoldan)

Araçlar

• MAN TGX Güncellemesi
  • Şerit asistanı özelliği eklendi
  • Wielton Trailer Pack DLC Güncellemesi

UI

• Kapsamlı UI tasarımı güncellemesi (Ana ekranın yeniden tasarımı, kalıcı Durum Çubuğu, Hızlı Menü, yeni yazı tipleri, simgeler ve daha fazlası)
  • Ayarlar seçenekleri ne yaptıklarıyla ilgili bilgileri gösterir

Görsel

• Render sisteminde iyileştirmeler
  • Geçici Kenar Yumuşatma özelliği eklendi
  • Kademeli gölge güncellemeleri
  • Yumuşak parçacıklar
  • Yanan/gölgeli duman
  • Uzak gölgeler
  • Optimize edilmiş ışık hesaplaması
  • Kare hızı sınırlayıcı eklendi

Ses

• Fren gıcırtı sesleri eklendi
7 Beğeni

Reno eklenmiş mi?

SCS tarihinin en yüksek boyutlu güncellemesi

9 Beğeni

tamam da tarih affeder mi?

2 Beğeni

İskandinavya olabilir mi? :thinking: alt kısımları malum, yeni DLC geldiğinde çok eski görünecek?

2 Beğeni

6 Beğeni

Ben sanmıyorum ya, base map bitmeden herhangi bir DLC paketine rework yapma ihtimalleri düşük geliyor. :face_with_peeking_eye: Polonya ve civarı da DLC ama Going East çıkalı neredeyse 10 yıl olacak. :smiley:

3 Beğeni

o zaman Benelükstür belki de… Blogların altına sürekli yorum yapıyorlardı Belçika Hollanda diye

2 Beğeni

Yani olabilir ama devasa diye bahsettikleri için ben nedense alan olarak büyük bir ülkenin rework olacağını düşündüm. :sweat_smile:

1 Beğeni

Şimdi topluluk olarak İsviçre vakti ama mümkün bu. Polonya en büyüğü bu rework sırasındakilerin. keşke ilk ona başlasalar ama SCS bu;) Yani İtalya’nın güneyinden hiçbir eski objeye takılmadan-uğramadan Balkanlar üzerinden Rusya’ya geçilir. Süreç nolacak göreceğiz.

2 Beğeni

Harita reworklarını çok takip etmedim şimdi ana haritada hangi ülkeler yenilendi hangi ülkeler eski kaldı?

Bildiğim kadarıyla reworklamada base map bitince ilk olarak going east yenilenecek.

Ayrıca ingiltere kısmı german trucktan alıntı olduğu için ölçeklemesi farklı demişti diye hatırlıyorum Selçuk abi. Ondan dolayı onun reworku son/sonlara doğru gelir muhtemelen.

1.56da 2026 nisanında belçika reworkünde görüşmek üzere hoşcagalın.

1 Beğeni

scania demo centre listede yazmıyor lan tamam gizli de yani böyle saçmalık mı olur? :smiley:

5 Beğeni

Almanya’da daha rework yapılmayan şehirler var. Münih, Berlin vs. Çekya, Slovakya, Benelüks ülkeleri, Polonya l, Macaristan rework yapılmadı. Onlarda yapılsa zaten mükemmel bir harita olacak :wink:

4 Beğeni

Renault Truck logosu değişmiş. Yeni reno maalesef eklenmemiş

7 Beğeni

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için 1.50 güncellemesini deneysel beta olarak yayınladı. Render motoru için önemli güncellemelerin yer aldığı bu sürümde şerit asistanı, önemli kullanıcı arayüzü değişiklikleri, İsviçre tamamen baştan sonra yenilenirken Almanya’nın Ren bölgesindeki yenileme çalışmaları bulunuyor. Şerit takip asistanı iki farklı mod ile artık sürüş sırasında kullanabileceğimiz özelliklerden oluyor. :point_right:

yayını yarın akşam yapacağım. direksiyona geçerim eğer sisl uygun olursa gelir zaten :smiley:

12 Beğeni

Güncelleyip eklemişler. @HasanOfke o nasıl bit tepki taa Pragdan duyulmuş…

6 Beğeni