ETS 2 - 1.50 Güncellemesi [Ana Konu]

parallax ın öncüleri burda galiba

2 Beğeni

normal ile normal ddslerin boyutu nedir şu an?

betadamı sorun ne varsa tır alınca oyundan atıyo

Dediğini tam anlamadım ama , 1.49 ile 1.50 arasındaki dds lerde boyut farkı görmedim muhtemlen dosya açılınca dds formatı değişmiş olabilir, ama umatlib diye klasör eklenmiş ve içindeki texturler 256x256 ve bmp formatda.

Benim hem ETS 2’de, hem de ATS’de fren sesi çıkmıyor 1.50’de

2 Beğeni

bazı araçlarda yok gibi görünüyor.

• şerit takip sistemi bazen düzgün çalışsa da olur olmadık yerlerde direksiyonu çevirdiğinden ötürü kapattım sadece ikaz sistemi açık şu anda. yine de çok iyi özellik. sürüşe yardımcı olacak özelliklerin gelmesi her daim iyidir.

• oyun kesinlikle daha akıcı. ana menüdeki akıcılık zaten çok bariz ama sürüş esnasında da soft bir deneyim hakim. yırtılmaların aza indiği bariz şekilde görünüyor.

• radyo açtığınızda kanallar başa sarmıyor. en sonki radyo istasyonuna varırsanız geri dönmek için önceki radyo istasyonuyla geri gelmeniz gerekiyor.

• ana menüdeki tık tık seslerinin yumuşak olması daha iyi olmuş bunu öncekiyle kıyaslayınca anladım.

• isviçredeki furka geçidi harika olmuş. oyundaki en iyi lokasyon sanırım. isviçre şehir içlerinde de çok iyi bir çalışma çıkmış. karlı yerlerin atmosferleri bi süre kar özleminizi giderecek gibi.

• fren gıcırtı sesleri sizin de dediğiniz gibi benim denediğim araçlarda duyulmadı. t range ve yeni tgx de duyamadım. belki ona bir fix gelir şimdilik çok da önemli değil ama gelsin.

• performans açısından hissedilir bir düşüş yaşamadım. optimizasyonun farkını anlayacağımız güncellemeler 1.51, 1.52 olacaktır.

• ana menüde çekici galerileri ve işçi bulma sekmelerini bulana kadar biraz zorlanıyorsunuz ama alışılır ona.

• radyo sekmesindeki ekran daha modern olmuş.

6 Beğeni

18:30 civarı başlayacağım.

-Giriş
-Güncelleme özeti
-Oynanışa ilk olarak Scania Demo Centre testi ile başlıyoruz.
-Şerit Takip Asistanı için gereken tuşlar atanacak.
-Seçilecek bir araçla İsviçre’nin yeni yollarının tümünde oynanacak.
-Son aşamada Almanya Ren-Ruhr bölgesine geçilecek.

12 Beğeni

man tg3 kasa araba kornasını düzeltmişler, eski korna geri eklenmiş fakat dış kameradan gaza basıp iç kameraya geçince devir uyumsuzluğu halen devam ediyor

6 Beğeni

Daha önce burada veya yayında bahsedildi mi bilmiyorum ama DX12 kullanılabiliyor. Yapmamız gereken şey ise başlangıç seçeneklerine -rdevice dx12 parametresini eklemek, yani şuna benzemeli: %command% -rdevice dx12

Fakat ben DX12 ile açtığımda ilk tespitimde ~27 FPS düşüş ile anlık takılmalar yaşadım, büyük ihtimalle tam oturmadığından SCS bunu duyurmadı. DX12’nin tamamlanmasını bekleyip şu anda DX11’de kalmak daha mantıklı.

4 Beğeni

1.51’de artık dx11 yok galiba arkadaşlar 1.36’da dx9 kaldırdıkları gibi dx11 kaldıracaklar galiba yada bir süre devam edeler sonra kaldırırlar gibi geliyor yada iki seçenekli olarakta tutabilir
scs software

1 Beğeni

Parlaklık ayarı oyununuza etki ediyor mu? Bende min ve max’ta parlaklık değişmiyor.

2 Beğeni

Betaya katılmaya gerek yok o zaman, 1.50 güncellemesini bekleyelim.

Fren gıcırtı sesleri belirli bir km’nin üstündeki eski araçlarda oluyor arkadaşlar, öyle çok da beklemeyin…

22 Beğeni

sıfır aracın nerde görülmüş freninin gıcır gıcır öttüğü abi :smile:

1 Beğeni

Benim full paket Clio’da :sunglasses:

4 Beğeni

Evet arkadaşlar denedim, lastik hasarı en az yüzde 10 olduktan sonra devreye giriyor fren sesi fakat çoğu araçta sorunsuz olmasına rağmen fren sesi çıkıyor, bence hasar ile bağımsız olmalı.

3 Beğeni

şanzıman %10 oluncada difransiyel ötmeye başlıyor

6 Beğeni

Toast’ın bu videosunda konvoy oyuncu limitini arttırabileceğimiz kod gelmiş g_max_convoy_size 128 kişiye kadar konvoy yapılabilecek.

3 Beğeni

Böylemi ötüyor?