ETS 2 - 1.47 Güncellemesi [Ana Konu]

Düşük sistemi olanların bilgisayarı zorlanabilir olamaz böyle birşey :rofl:

2 Beğeni

Yabancılarda düşük sistemli olan kaldı mı artık

Aslında koca yürekli scs TC vatandaşlarını düşünüyor öyle deme

1 Beğeni

@MRTHS tamam da, gelenler o kadar büyük bir şey mi? Değil fakat geçen sene gelemeyen bu sene gelmesi planlanan gelirse, güzel olabilir. :thinking:
@refikhanb neden herkes GTA 5 ile grafik karşılaştırması yapıyor veya neden o oyundaki gibi olsun isteniyor anlamıyorum. Bu bir algı mı yoksa farklı bir şey mi? GTA 5’in grafik kalitesinin gerçekten iyi olduğunu düşünmüyorum. Sadece merak ettiğim için soruyorum. :thinking:

hercules evet öyle pbr nerde?yok directx 12 yeni oyun motoru diye geçiştirdi scs software?
tarih yok?2023 dediler ama 2024’e sarkarsa ne olacak?

her iki oyunda düzeltilmesini istediğim özellikler;
1;pbr tam takır oyunu gelmesini isterim
2;yollarda su damlası görmek isterim yağmurlu ortamda
3;skybox’ta şimşek çakması efekti yok skybox’ta hiç karşılaşmadım
4;binalarda ışıklandırma sistemi iyice vurması parlatması gerekir ışıklandırma sisteminde
5;gece lambası altından geçerken hiç gölge yok sanki boş geçiyormuş gibi oluyor
sabah gölgelendirme oluyor ama gece neden gece lambasından geçerken gölge yok bu düzeltilmeli
6;tünelden geçerken ışık parıldaması bu yok oyunda dinamik aydınlatma sisteminde gelmeliydi

Sanırım rtx 4090 lı bir sisteme sahipsiniz :roll_eyes:

1 Beğeni

Kimse böyle düşünüp oyun geliştirmez. Kullanılan oyun motoruyla yapılabilecek minimum sistem desteği dikkate alınır.

Bir zamanlar oyunun grafiklerini yenilememelerini buna bağlıyorlarlardı :joy: bence çözüm net yeni oyun yemişim lisansını oyunu asetto gibi ucu açık yapcan bak oyun ne hale geliyo şuan asetto corsayi heralde yapımcıları bile unutmustur ama mod kısmı feci ilerlerdi oyuncular sayesinde

1 Beğeni

Arkadaşlar çok şey yapmayın bu kadar salın oynamayın. 1.40’tan sonra beklentiler karşılanmadı boş bir süreç geçirdik harita ve araç kısmı her zamanki gibiydi. Büyük ihtimal bu senede harita araç üzerinden gidecek. Ama önümüzdeki yılbaşında bir şeyler duyarız gibi duruyor. Bu 2 yıllık süreçte motorla uğraşmadılarsa zaten SCS’ye bay bay. Bence motorla çok uğraştılar bu süreçte. Öyle inanmak istiyorum. Yoksa bay bay. Harita , araç gelince oynamaya devam sadece.

4 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=318359

ETS 2 İçinde 1.47 Açık Beta Bugün Çıkacaktır

4 Beğeni

Peki bu açık beta yaklaşık kaç ay sürecektir?

eğer bugün çıkacaksa konuyu hazırlamaya başlıyorum. akşam msfs yayını var buna bakamam da yazı yayınlanmış olur. videosunu da isviçre yollarında g_bumps değerini yükselterek çekeriz :smiley: sallana sallana gideriz. ama yayın şart bence hem benim de genel olarak söyleyeceğim şeyler var.

7 Beğeni

Yayın ne iyi olur, şu sıra il dışındayım bilgisayar yanımda değil uzak kaldım oyunlardan. Ne gelmiş nasıl olmuş bakarız, belki video hazırlarsın da izlerim demiştim :smiley:

1 Beğeni

Sanki onu siz bileceksiniz ama neyse
1

4 Beğeni

İsviçre için hemen paçayı sıvamayalım bence.
Bu sürümde geleceğini sanmıyorum.

Duyurusunu yapalı 9 ay olmuş :slightly_smiling_face:

Şimdi baktım daha zürih için blog paylaşılmamış.:smiley:
Trieste için ise söylecek birşey yok.Zaten gelirse direk gelir.Haritaya ülke isimleri gelir,gizli yollar ve modeller gelirse anlarızki bundan sonra çıkacak west balkans
Bu arada bu tümsek olayı sırf west balkans için gelmiş olabilir.asdddd🤣

Yapıştır yapıştır gelsin scs :relieved:

maalesef geliyor

hatta geldi bile