ETS 2 - 1.47 Güncellemesi [Ana Konu]

Anladığım kadarıyla Trieste, DLC çıkmadan önceki güncelleme ile eklenecek. Benim tahminime göre 1.48 veya 1.49’da.

West balkans Haziran da diye sızdırılmışti sanırım 1.48 - 1.49 a kalacağını sanmıyorum 1.48 gibi West balkans gelmesi gerekli zaten

7 Beğeni

Şehirler yeniden mi düzenleniyor? Ben bunu anladım.

Hayır, sadece oyuna başlarken şirket merkezini seçtiğinde gösterilen intro kısmı olur. 1.47 güncellemesinde bu şehirlerin yeni introsu eklenecek.

Ha anladım. Tamam. Ne diyim? Zaten TR Extended akıbeti meçhul. Promodstaki Süleyman kardeşimiz mi o da belli değil. Tekirdağı iyileştirdiğini duyurdu sonra nerede. Allah yardımcıları olsun.

Bende bir şey sandıydım he hani şu unutulan çıktığından beri hiç ilgilenilmeyen önemsenmeyen Road to the Black Sea DLC’si ne çok şükür bir kaç şehir veya elden geçirme yada yeni yol falan ekleyecekler sandım ama gördüm ki boş video bana ne senin introndan ya vay arkadaş çok büyük bir yenilikmiş.

1 Beğeni
9 Beğeni

bunlar da seçim vaadi gibi açıklıyor

7 Beğeni

Her yeni hafta artık teknik konulara geçsek diyorum ama olmuyor :smiley:

3 Beğeni

Fotoğraflarda trafikte gezen Man Tgx 2020 de görmek isterdim.
:neutral_face:

2 Beğeni

1.46 tam sürüm geleli 5 ay oldu inşallah beklentilerine değer bir güncelleme gelir

Blogta gördüm aı trafikte dolaşan yeni belediye otobüsü eklenecek.

4 Beğeni

https://steamdb.info/app/227300/screenshots/

Hatta Burada Yeni Yapay Zekada Dolaşan Yeni Şeyler Var Hem Yılbaşı Yayında Gösterilen Şeylerde Var

2 Beğeni

kuzey ve karadeniz derken harbiden de öyle tuna nehri üzerinden bağlanıyor. seferler, turlar vs. var.

6 Beğeni

Bu yıl ne gelecekler belli zaten, ne bekliyorsun ki?

image

4 Beğeni

hani scs ya bu , yıl sonu canlı yayında göstermediği özellekleride getiriyorya hani

ah keşke grafiklerde değişse grafik konusunda yerinde sayıyor scs software özellikle directx 12 gelirse kasti şekilde dirctx11 kaldırırlarsa çok sinir olurum ikili sistem yapsınlar directx 11 ekran kartı olanlar diretcx 11 seçer diretcx 12 ekran kartı olanlar ise diretx12 seçer bu sistem gta 5’te vardı herkes istediğini seçebiliyordu grafiklerde çok eksiklik var bence binayı ışık hüzmeleri daha iyi aydınlatmalı bu yok sanki unreal engine 5 sistemindeki gibi çok şahane ışık sistemi var çok etkileyiciydi birde global illumation vardı köprü altlarını aydınlatıyor yani iyice karanlık olmuyor bu sorunuda çözmeliler birde yollarda su damlası olmalı gta 5 gibi çok şahane olurdu yağmurlu ortamda
hala eski 2d skybox kutularından kurtulamadık arkadaşlar volumetrik bulut sistemi eklenmeli vdb özellikle oyunda harita editöründe görünmeli bu bile başlı başına yetebilir birde gece lamba ışığın altında geçerken gölge yok bunuda çözmeliler aydınlatmada gölgeni görüyorsun bu iki oyunda neden yok işlerini gelmediği içinmi ilgilenmiyorlar

arkadaşlar kapakta bile oyunda istediğmiz ortam var ama bunu oyun motoruna uygulayamıyorlar nedense

4 Beğeni