ETS 2 - 1.47 Güncellemesi [Ana Konu]

Hayır öyle bir şey söylenmedi

1 Beğeni

Onu bunu bırakın da Broshuis B.V. dorseleri ile o kadar reklam yaptılar. Nerede bu dorseler?

2 Beğeni

Ben yazacaktım çoğu kişinin düşündüğü şey yani Türkiyeye geçerken mecbur bu yolları kullanıyoz daral geliyor ruh gibi yollar…Bu adamlar polonyalı deilmi nasıl halen polonya düzenlenmedi senelerdir şaşıyorum…

Öyle bir şey söylenmedi diye hatırlıyorum. Saçma bir hal almaya başlıyor beklenen şey aylarca gelmeyince. Şubatta geleceğini düşündü herkes, ben Nisan da gelir diyorum emin olamamakla beraber.

Hangisi hata kısmını diyorsan yaynda pavel demişti ama emin değilim ayıca yine emin değilim fakat pavel bunu terafi edeceğini açıklamıştı sanki.

Yanlış biliyor olabilirim. Çaktırmayın muhtemelen yanlış biliyorum.

Birde wielton trailer var. Yılbaşında duyurmamışlardı ama bir videoda ima etmişlerdi. Bakalım wielton ne zaman gelir. Umarım bu yıl içinde gelir yada 2024 yılında.

2 Beğeni

1.47’de olacak mıydı neyse yayınlamıştım ama buraya ve sosyal ağlara paylaşmadım. malum :smiley: kendi şeyimizin derdine düştük.

4 Beğeni

1.47 güncellemesiyle ATSye yeni çevre sesleri ekleniyormuş sanırım. ETS 2 için gelir mi acaba ? Ne düşünüyorsunuz ?

2 Beğeni

pazartesi günü ets2 içinde blog yayınlarlar bence. Biz yeni motor sesleri beklerken bu sesleri getirmeleri biraz saçma oldu.

3 Beğeni

gelirse ekime…

1 Beğeni

Ekime sakacağını sanmıyorum. Başlığa 1.47 yazmışlar. Gerçi SCS bu konuda pek güveni kalmadı. Artık millet ertelendi yada ertelenecek gözü ile bakıyor.

Motor sesleride eklenecek. Bir çok aracın sesi kaydediliyor. Şuanda bilinen DAF ile Scania var ama diğer tırlar içinde çalışma yapılıyordur bence.

umurumda değil anlamında yazmıştım ekimle falan bir alakası yok yani :smiley:

2 Beğeni

Anladım. Bekleyip görüceğiz.

ATS bloğu paylaşıldı ama Ets 2 konusunda tartışılıyor… :grinning: :persevere:

1 Beğeni

Ben orada ETS 2 içinde gelir mi demişsim. Sadece videosunu attığımda bakın arkadaşlar ATSye bu geliyor dessem haklısın ama videosunu atınca ETS 2 içinde bişi yazdım açıklamaya.

ets mp5 i getirene kadar yazdan itibaren otobüs sektörüne yoğunlaşma kararı aldım olacak iş değil abi daha man gelmedi yaw

2 Beğeni

1.47 Güncellemesi içeriğine Trieste’yi de ekleyebiliriz aslında.

2 Beğeni