ETS 2 - 1.47 Güncellemesi [Ana Konu]

yazıyı güncelleyip ben de yayınlıyorum.

3 Beğeni

İndirelim bakalım :smiley:

1 Beğeni

Şirketimin merkezini Almanya’ya taşıma vakti geldi

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için 1.47 güncellemesinin açık betasını başlatıyor. Tamamen yenilenen Almanya şehirleri ve Adaptif Seyir Kontrolü, Acil Frenleme Sistemi ile Rastgele Yol Tümsekleri eklenen önemli özellikler arasında yer alıyor.

2 Beğeni

Ats’ye gelen ve “Dünya sesleri” şeklinde terceme
edilen şey Ets’ye getirilmemiş mi acaba?
Sanki Ats’ye getirilen o özellik ses yönünden bayağı bir değişiklik yapmış gibi geldi bana

2 Beğeni

Edirne şehir içi yolda sarsıntıyı çok daha az hissettim. ATS’de W900 müdür nedir ve oradaki yollarda çok hissediliyor.

Acil durum fren sistemine güvenip karşı şeride girdim bodozlama vurdum :rofl:

1 Beğeni

video gelicek mi?

Bu normal. Alçak araç - yüksek araç farkı.

1 Beğeni

bedava yenileniyor yahu, o yüzden ekibi DLC ekibi değil

2 Beğeni

Türkiye’de yol yabtılar ondan…

Yok genel olarak Avrupa’da yol kalitesi daha fazla olduğu için o… Ama her yol tipine göre değişiyor etki haliyle.

11 Beğeni

Parça parça gelir derken 4 şehri birden çıkarmışlar Almanya’da :clap: Münih’te gelecektir bi ara beklemedeyiz. Road Bumps için ayar çubuğu eklemişler ordan az veya çok yapabiliyoruz, dün ATS oynarken varmıydı bilmiyorum.

1 Beğeni

Sonunda Almanya bitti sanırım artık 1.48 de polonya macaristan ve ingiltereyede artık başlansın çok geride kaldı buralar…

yok hocam almanyaya ikinci turu atıyorlar daha gelir şehir güncellemeleri. ona daha var bence. isviçreden sonra da benelüx gelir zannımca. alan küçük olduğu için oralara girerler diye tahmin ediyorum ama gelince görücez bakalım.

1 Beğeni

Bütün Almanya şehirleri yenilendi mi?

Almanyadan sonra küçük ülkeler reskin yapıldı hep belki Hollanda falan reskin olur İsvşçreden sonra.

1 Beğeni

Otomatik Fren Sistemi karşı şeritte işe ayramaz. Çünkü o araçta sana doğru geldiği için Otomatik Fren Sistemi kurtarmıyor.

1.47 Güncellemesi beta olarak geldi. Hepimize hayırlı uğru olsun. Ama bence yeni eklenen dorseler dışında beklendiğimizi kaşıyamıyor. Performans güncellemesi yapılmış diyor ama hala oyunda kasma problemini yaşıyorum. Otomatik fren sitemi dersen yine Deneysel ile aynı bir gram bile güncelleme almamış. Kasis eklendi demişler ama bir tane bile karşılaşmadım sanırım çok nadir varlar gerçi bir sefer yaptım belki ondan karşılaşmadım olabilir. Hala beklediğimiz özellikler yok. Lafın kısası yeni eklenen daha doğrusu yeni satın alınabilir dorseler dışında mükemmel güncelleme olmamış bence. Ha bide kariyer paneli güzel yapılmış. Kariyer paneli ve yeni dorse dışında güncelleme güzel değil bence.

hocam ben de daha girmedim ama onu ayarlayabiliyorsun diye biliyorum. yanlış biliyorsam düzeltin ama ayarlarda galiba onun ayarı vardı.