ETS 2 - 1.45 Güncellemesi

plate konumlandirma gelmesi de yok mu :d

3 Beğeni

Güncellemeyi getircek kişi scs software sence getirirler mi öyle detayları😃

2 Beğeni

Bu özellik bizim ne işimize yarayacak şimdi ?

3 Beğeni

Bunun ne etkisi olcak acaba dorse tekere deyiyordu acaba düzelmişmidir camurluğa carpıyordu

2 Beğeni

Tırı pleyte oturup sürecez (!)

3 Beğeni

la olum sende :smiley: bari etkisi olsa .D

1 Beğeni

Konuyla alakası yok ama hayalimdeki oyun açık dünya metaverse ets2. Tırlar benzin servis vs herşey gerçek paralı nakliye aracıları komisyonlar ücretler falan. Tırdan inip çevredikelerle iki goy goy sonra çık yola. Bigün zengin olursam girecem bu işe :joy:

5 Beğeni

Yaw arkadaş hala aklım almıyor gerçekten ne işimize yarayacak bu özellik :smiley:

Şu Alaskan Truck Simulator ve Truck World 2lisi çıksa da aralarında rekabet oluşsa. Bu SCS anca o zaman anlar oyuncunun kiymetini.

1 Beğeni

rekabet oluşacağını sanmıyorum :smile:

6 Beğeni

Niye öyle dedin ki şimdi :grinning:

2 Beğeni

Oluşsa ne olur oluşmasa ne olur aynı tas aynı hamam scs software

2 Beğeni

Çünkü SCS tarihi olan bir firma. '98 yılından beri tek yaptıkları tır oyunu yapmak. Bu konuda oldukça tecrübeliler. Öyle bugüne kadar adı sanı duyulmamış firmalar gibi değiller. Ayrıca yıllardır oyunları çok sevilerek oynanıyor. ETS 2 10 senelik bir oyun ama hala anlık olarak oynayan yüzbinlerce oyuncu var. Peki neden? Çünkü yılda 2 bazen 3 güncelleme getiriyorlar. Öve öve bitiremediğiniz Truck World bilmem neler bu kadar destek verecek mi? Ayrıca birşeylerden memnun almayan tayfanın çoğuda Türko. Eğer SCS’nin yaptığı paylaşımların yorumlarına girersen her 5 kişiden 4’ünün SCS’den ve oyundan memnun olduğunu görebilirsin. Türkiye’de ise bu sayı 5 kişiden 2 kişiye kadar düşüyor :slightly_smiling_face:
@yoda53 hocamın da daha önce dediği gibi; “Yola çıktıklarınızı, yolda bulduklarınızla değiştirirseniz yolda kalırsınız.”

7 Beğeni

kanka her ne kadar pleyte marka gelmis bohohoyt ne ise yarayacak desekte bunlar lisanstır. elinde bu kadar lisans bulunduran bunun gibi başka bir oyun yok diye biliyorum. tabii ki bir simulasyonda olması gereken çoğu şey henüz yok ama bu piyasadaki tek elle tutulur stabil oynanabilen coop desteği olan ayrıca modlu coop desteği olan bir oyun yok. çoğu eksiği zaten mod ile kapatılabiliyor. bundan 6-7 sene öncesi bir fotoğraf paylaşmıştım görüntü kalitesinden lisansa oynanıştan içeriğe scs her ne kadar dalga geçsekte iyi yol katetti. Eleştirmeyi severim ama yaptıkları da ortada şuan ets2-ats eşi benzeri olmayan bir simulasyon oyunu.

FS22 daha yerin dibine sokulabilecek bir oyun mesela ama o da piyasada tek el olmuş durumda, cattle and crops fsyi bitirecekti fizikleriyle ne oldu terkedildi :smiley: bunun gibi düşün.

şu konuda da eminim alaskan truck simulator de çıksa truck world de çıksa düşük fps, lisanssız araçlar bir sürü bug yüzünden oyun oynanamaz olacaktır. etsde belkide 5000km 6000km yol gidebilirsiniz ama o oyunda ilk yükü zar zor bıraktıktan sonra bir daha yüzüne bakılmayacaktır.

ama actros mp5 gelmediği için hala scsye kızmaya devam edecegim bunu hiç kimse degistiremez :cowboy_hat_face:

Özet

ya da dotec yapana kadar

10 Beğeni

@BabyYoda @homelander ben dün gece Batuhan’a cevap yazacaktım fakat unuttum. Neyse siz benim yerime cevap verdiniz. :slight_smile:

4 Beğeni

Ets’yi aktif olarak oynayan 30-40 bin kişi var.

Siz böyle malum partiye oy verenler gibi ets2yi överseniz tabi rekabet oluşmaz ki aralarında :smiley:

NOT: Yanlış anlamayın dostlarım İroni yapıyorum…

@Hercules buyur kardeşim seni de dinliyorum.

Biz sadece söylüyoruz. İleride bir gün o şuan öve öve bitiremediğiniz oyunlar afedersiniz ama size tekmeyi vurunca geri dönmeyin diye söylüyoruz :smiley:

3 Beğeni

Yalnız bu konuda 1.45 güncellemesi dışında birçok şey konuşuldu gibi :grin:

3 Beğeni

Arkadaşlar, şahsi görüşüm, ETS diğerlerine göre farklı bir platform. avrupa ve ABD de tır kullanmak ile alaska ve avustralyada kullanmanın zorlukları ve tekniklerinin oldukça farklı olduğunu düşünüyorum. ayrıca grafik olarak tüm ciddi sorunlarına rağmen, SCS nin verdiğini verebilen bence henüz yok.

4 Beğeni

Beni başkalarıyla karıştırıyorsunuz galiba :smiley: