ETS 2 - 1.45 Güncellemesi

Güncellemeyle ilgili yarın bir video gelebilir. Yeni ve sıradan şeyler olunca söyleyebilecek bir şey de kalmıyor. Artık özel bir durum olmadıkça yayın mayın olmayacak maalesef.

11 Beğeni

haklısın baskan doğru söylüyorsun

11 Beğeni

felbinderden sonra kassbohrerde gelmeli bence

1 Beğeni

Her seferinde azimle daha kötü güncellemeler geliyor :joy:

5 Beğeni

Ben grafik güncellemesi bekliyorum şu oyundan dx12 yerde su birinkisi vs gibi daha güzel güncellemeler bekliyorum

4 Beğeni

Kusura bakma ve yanlış anlama ama daha çok beklersin(min 10 sene daha ) :slight_smile:
Ben artık bu oyundan zerre miktarı kadar bir şey beklemiyorum. Çünkü beklediğim özelliklerin hiç bir zaman gelmeyeceğini gelse bile başka simülasyon oyunlarında bekledğimiz şeylerin, özellliklerin çok kolay bir şekilde yapıldığını görüp tattıktan sonra scsnin o beklediğimiz özellikleri büyük bir inat ve ısrarla çok geç getirdiğinde dahi bizim gibi insanlar için artık o özelliklerin bir anlamı kalmadığını görünce bu oyunda ki bütün istek ve beklentilerim bir anda sıfırlandı. Artık sadece güncellemeden güncellemeye bir iki saat oynayıp çıkıyorum. Bu yüzden her güncellemede hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerinizi bu oyun için sıfırda tutmanızı ya da bu oyundan hiç bir şey beklememenizi tavsiye ederim.

6 Beğeni

Bu gelen 1.45 güncellemesi ets2 için en gereksiz olan bir güncelleme bu şekilde güncelleme vereceğine oyuncuları bekletip toplu olarak daha güzel şeylerle bizlere güncellemeyi verebilrdi.

5 Beğeni

Zaten sıkıntıda o örnek olarak Krone DLC kaç yıllık proje ama hala eksiklikleri mevcut ve insanlar yıllar önceden bu fabrika ve birkaç dorse çeşidini gördükten sonra artık sıkılmış hissediyorlar genellikle. Mesela Man Tgx 2020 gibi yaklaşık 7 ay geçti yayının üstünden ama henüz bir blog dahi yok scs software gerçekten çok garip. Ve kaybolup giden daha birçok proje :no_mouth:

6 Beğeni

SCS Software's blog: ETS2 1.45: JOST Fifth Wheels zort

3 Beğeni

bak burası çokomelli bu çok lazımdı iyi olduğu geldiği

1 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CftyC8qomSx/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Bir an ne olduğunu anlamadan tandem şasi sandım :pensive:

1 Beğeni

Keşke tandem şasi olsaydı bunu biz napcaz

1 Beğeni

jost pleyt geliyormuş sanırım
belki mevsimler de gelir :cowboy_hat_face:

1 Beğeni

Gerçekten aracı kullanırken bu plate i sanayiye yıkamacıya gidip yağlatamadıktan sonra, dorsenin altında olup oynarken sadece dorse bağlama dışında görmeyeceğim bu parçaya markası gelse neee gelmese ne yani…cidden tandem gelsin artık sıktı böyle küçük detaylar.

4 Beğeni

Önden kayma… Fizikleri de, sesleri de berbat ettin Scs… Hype hergün daha fazla düşüyor. Kitlenin “E” harfine bile tahammülü kalmadı. Modlar olmasa yüzüne bakılmıyor…

2 Beğeni

Kafayı fazla bozmuşsunuz, biraz ara verin bence :smiley: Ets2 öyle her gün saatlerce oynanacak, vakit öldürülecek bir oyun değil. Çok sık takipte etmeyin. Arada bir çok canınız sıkılınca alın kahvenizi çayınızı, açın arkada playlistinizi birkaç sefer atın turlayın. Sesmiş, fizikmiş, güncelleme içeriğiymiş fazla takılmazsınız bu konulara :smiley:

26 Beğeni

Rain sensörü çalıştırabilen var mı?

1 Beğeni

Evet ben çalıştırdım. Aktif ettikten sonra bir kademe açıp yağmur yağmasını bekliyorsun. Yağmurdan sonra otomatik kendi açılıyor.

1 Beğeni

taksit taksit geliyor

9 Beğeni