ETS 2 - 1.43 Güncellemesi [Ana Konu]

yol şeritleri , çevredki binalar , trafik tabelalları , reflectörler fln roman tarafına benziyor çok zaten girişte de romanya bayrakları vardı liman da yani romanya için yeni yerler olmuş guzel olmuş.

|Daimler :wink:

Sorun yaşayan bir çok kişi var direksiyon markanı ve sorununu scs foruma yaz scs zaten üzerinde çalıştıklarını şimdilik direksiyon ayarlarını varsayılan olarak kullanmayı tavsiye etti

1 Beğeni

1.43 güncellemesinin ilk özelliği resmen ortaya çıktı. Yılın son büyük güncellemesi olması bekleniyor.

https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-haritasina-1-43-guncellemesi-ile-35-tane-yeni-seyir-noktasi-ekleniyor/

9 Beğeni

Oyundaki aa sorunu bi çözülmedi arkadaş

3 Beğeni

Benim bir teorim var;
Eğer 1.43 yıl içerisinde çıkarsa, bu güncelleme 1.42’nin devamı gibi yani bir güncellemeyi ikiye bölmek istemiş olabilirler. Belki de amaçları yıl içerisindeki güncelleme sayısını dörde çıkarmak istiyor olabilirler. Bir de bu 35 izleme noktasını şöyle düşündüm;

• 7 tanesi Fransa, 6 tanesi İtalya, 6 tanesi Baltık, 6 tanesi Karadeniz, 7 tanesi Almanya, 3 tanesi Reskin

Ülke Reskin dediğin Avusturya mı?

Çok ümitlenmeyelim ama yıl sonunda çıkma ihtimali kuvvetleniyor.

Yınede fazla hypelanmayalım.Sonuçta geçmişte tecrübemiz var birsürü.:upside_down_face:

8 Beğeni
4 Beğeni

‘‘Her biri birden fazla görev içerecek.’’
Bu yazın bahsedilen görevler zinciri ve iş sözleşmeleri gibi bir şey mi? :thinking:

“8 yeni rota ve her birinde birden fazla görevler” yazıyor, yani bir rotada Isı eşanjörü taşıyabildiğimiz gibi lastik de taşıyabileceğiz veya Maden kamyonu şasisi :slight_smile:

2 Beğeni

Hayır, öyle yazmıyor. Yoksa seninki ile benim ki farklı mı çeviriyor? :slight_smile:

Çeviri kullandığımı kim söyledi? Siz nasıl anlamak istiyorsanız öyle anlayın veya çevirin. Lowbed Special Transport dorsesine 3 tane birden yük yükleyip götüreceğiz(!), nasıl sığacaksa artık :smiley:

1 Beğeni

ya scsnin süslü ve bir gaye taşıdığını sanan cümlelerine takılmayın
değiştirip değiştirip aynı şey yazılıyor
8 yeni rota x atıyorum 12 farklı yük demek = 96
eğer her rotada o yükleri taşımak gibi bir derdiniz varsa bu da içerik oluyor

evet iş zinciri şart ve yapıyorlardır da ama hiç olmayacak bir dlcde gelmez
şu an tanıtılan şeyler aperatif bile değil sdfsf

7 Beğeni

Kaşe ,Mühür , İmza.

4 Beğeni

Hmm, peki.

Hala dişe dokunur bir şey yok

3 Beğeni

ETS 2 - 1.43 güncellemesi ile 8 yeni Special Transport rotası ekliyor

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-1-43-guncellemesi-ile-8-yeni-special-transport-rotasi-ekliyor/

ets2 diyetindeyim almayayım

7 Beğeni

Bence gereksiz bir şey bunlarla vakit kaybetceklerine başka bişeyler üzerinde çalışsalar daha iyi olurdu

6 Beğeni

Oyunun ömrünü uzatmak için güncelemelerde ufak tefek dişe dokunmayan geliştirmeler yapıyorlar.Yıllardır oynuyorum bir sürü gerçeğine uygun uyarlanabilir olay var ama ne hikmetse yapmıyorlar.Scs’nin bu yavaşlığı hatrı sayılır şekilde oyuncu kaybınada neden oluyor.Benim gibi gerçekten bu işin içinde olanlar ne demek istediğimi anlayacaktır.

14 Beğeni