ETS 2 - 1.43 Güncellemesi [Ana Konu]

ETS 2 - 1.43 güncellemesi ile 8 yeni Special Transport rotası ekliyor

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-1-43-guncellemesi-ile-8-yeni-special-transport-rotasi-ekliyor/

ets2 diyetindeyim almayayım

7 Beğeni

Bence gereksiz bir şey bunlarla vakit kaybetceklerine başka bişeyler üzerinde çalışsalar daha iyi olurdu

6 Beğeni

Oyunun ömrünü uzatmak için güncelemelerde ufak tefek dişe dokunmayan geliştirmeler yapıyorlar.Yıllardır oynuyorum bir sürü gerçeğine uygun uyarlanabilir olay var ama ne hikmetse yapmıyorlar.Scs’nin bu yavaşlığı hatrı sayılır şekilde oyuncu kaybınada neden oluyor.Benim gibi gerçekten bu işin içinde olanlar ne demek istediğimi anlayacaktır.

14 Beğeni

Valla doğru dedin kardeş. Ben de yıllardır oynarım ama oyuna girmeyeli 1 ayı geçti sanırım. Marmara extended çıkmasını bekliyorum denemek için. Benim için tek dişe dokunur güncelleme grafik güncellemesiydi bu yıl. Bir de çoğu insan multiplayer bekliyordu. Hadi onu da katalım. Onların haricinde adam akıllı bir şey göremedik. Sürekli yeni haritayla sürmez bu iş.

7 Beğeni

Yeni marka araçta gelmes lazım oyuna
New man tgx
New volvo fh 5
New mersedes mp5
Daha birçok markalar işte

Acil mevsimler , yeni tır / çekici olabilir . Ama şunu sormak gerek (SCS anket düzenleyebilir) Ne yapsak oyunda kalma süresini uzatabiliriz diye ? … Sorun oyunda kalma süresinin azalması . Ne oluyorda eskiden örnek 2 saat bir fiil ETS 2 oynayan bir oyuncu artık 15 dakikada sıkılıp çıkıyor ? Ben şahsen herşeyin daha berbat olduğu eski sürümlerde oyunda daha fazla kalıyor ve zevk ile oynuyordum ? Bence cevap şu , farklı oyunların kendini geliştirmesi , yeni farklı oyunlara gelişen meraksal durumlar … Ne yapsakta ortalama oyunda kalma süresini arttırsak diye Scs’nin ivedi bir plan yapması düşüncesindeyim … Yada biz ne bekliyoruz ? Yapsalar , etseler getirseler acaba eskisi kadar uzun süreler oyunda kalabilecekmiyiz ? Ben şahsen reel olarak mantıklı bir cevap bulamadım ? Sıkıldık bence , ama yinede tünel uzun … Göreceğiz …

7 Beğeni

Ben ilk olarak takoğraf eklentisi isterim.Çünkü bir tır kullanıyorsan ve bu bir simülasyonsa takoğraf olması gerekiyor zaten haritadaki ülkelerde AETR’ye bağlı ve gerçekçi takoğraf sistemiyle oyun daha gerçekçi olur.İkincisi mevsim eklentisi kesinlikle bu oyunda artık olması gerekiyor.Üçüncüsü oyunda gerçekçi bir trafik simülasyonu yok bir çok şehire girerken içindem tek tük araç geçiyor trafik modu kurduğunda kasma veya donmalar meydana geliyor.(Düşük sistemli oyuncular için.) Dördüncüsü oyuna yeni çekiciler geç entegre ediliyor bir çok marka kabin değiştirdi ama halen eklenmemiş bir çok araç var.(İveco S-way,Actros Mp5,Man yeni TGX,Volvo FH V bunların lisanlarında sorun çıkmacağını varsayıyorum.)Bu liste uzar gider ama sırf şu güncelemeleri yapsalar bile oyun 2-3 sene kesintisiz oynanır bence odak noktalarını bu yöne çekmeleri lazım ki kemik kitle oynamaya devam etsin.

4 Beğeni

Güncelleme ile ilgili yeni haberleri bu konu altında paylaşalım.
Şu çekici gelsin, şu özellik gelsin diye konuyu dilek ağacına çevirmeye gerek yok.

4 Beğeni

@Burak39 İlk defa sana katılıyorum.

Benim aklıma bir fikir getirdin…

1 Beğeni

Ats nin 1.43 güncellemesi 2-3 güne open beta olarak çıkıyor demek ki. Ats sayfasını bulamadım o yüzden buraya attım şimdiden kusura bakmayın.

@Ali_Yavuz Yarın başlar :smiley:

1 Beğeni

Biliyorum ama çıkmaz falan SCS bu belli olmaz diye fazladan söyledim ben. :smile:

1 Beğeni

Yarına kalmayacak gibi, hareketlilik var :smiley:

Gereksiz yenilik special transport yapan varsa onlara selam olsun 8 yeni rota, 1,43’de yine adam akıllıı şeyler gelmeyecek heralde baktılar lisans sıkıntısı var special transport rotası yeni gözetleme yerleri ekleyelimde bununla yetinelim diyorlar sanırım işte bir türkü tutturmuşlar gidiyorlar halen elle tutulur bir şeyler görememek hepsimizi üzüyor ama elden bir şey gelmiyor

4 Beğeni

Vatana millete hayırlı olsun.

3 Beğeni

Hayda :face_with_hand_over_mouth::+1: Al bide burdan yak sadrazam :clap:

1.44’te birşeyler patlatıcak gibiler(!) :yawning_face:

1 Beğeni

Damper böyle önemli bir şey işte adama komple güncelleme yaptırır

7 Beğeni

bir de bu kalkmayan versiyonu
diğerini düşünmek istemiyorum

7 Beğeni

Bu gidişle biraz zor kalkar :smiley: