ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

gelecek almanya güncellemesi için hazırlık. Bakalım almanya yollarını veya çevresini nasıl değiştircekler.

5 Beğeni

Almanya güncellemesini bekleyenler için de 1.40 sürümü iyi gelecek onlara… @HasanOfke konunun ilk yazısındaki “Almanya’nın 3. kısım yenilemesi?” soru işaretini kaldırabilirsin. :wink: :upside_down_face: :see_no_evil:

14 Beğeni

tamam bugün yarın scs blogda almanya paylaşımına hazırlıklı olun :smiley:

1 Beğeni

Sizin kaynağı buldum ya tamamdır.

5 Beğeni

Fotoğrafı çekmek için oyuna giren geliştirici tırı böyle modifiye etmediyse yapay zeka da böyle tırlar göreceğiz sanırım.

@can20 :face_with_monocle: :zipper_mouth_face:

7 Beğeni

gelecek dünya güncellemesi için hazırlık. Bakalım yollarını veya çevresini nasıl lazım değiştircekler .Çıkış tarihi ne zaman
Teşekkür Ederim

4 Beğeni

Ets 2 Sırbistan ve Bosna Hersek nasıl lazım yok tamam

1 Beğeni

görelim iyi olur yapay zeka tırları cok sade duruyor değişik tiplerde tırlar olsa güzel olur

2 Beğeni

Görüntüler beni gayet tatmin etti.Hem coğrafyası itibariyle yollar güzel olmuş hemde ışıklandırma güzel yakışmış.
Darısı cartwright gibi çift katlı dorseleri olduğunu bildiğimiz ingiltereye diyelim.:wink:

1 Beğeni

1.32 part 1
1.35 part 2
1.40 part 3

11 Beğeni

Part 1 ve 2 ile Part 3 arası kalite farkı Fransa ile Karadeniz DLC’si kadar görünüyor :smiley: İyi olmuş ama.

2 Beğeni

Görüntüler hala gelişme aşamasında olmasına rağmen çok iyi duruyor, Almanya’yı bekleyenler için iyi bir haber oldu bu :slight_smile:

Arkadaşlar resmen bu fotoda volumetrik bulut olduğu kanıtlandı çizgilere iyi bakın eskiden iyi değildi

Bahsettiğim resim ;

9 Beğeni

Bence almanyanin onceki güncellemelerde gelen kismina daha sonra tekrardan el atabilirler gibi çünkü ciddi bir fark olacak eski ile yeni arasında

Bundan sonra İngiltere’yi yenilesinler bence en eski harita o kaldı

2 Beğeni

merak etme yakında onuda yenilerler mutlaka

going east diye bir şey var bir de, Tr den Baltık a çıkamıyorum sırf bu yüzden.

9 Beğeni

ETS 2 - 1.40 güncellemesinde Almanya’nın geri kalan kısmı yenileniyor (yeni ışık sistemi görüntüleri) https://www.simulasyonturk.com/ets-2-1-40-guncellemesinde-almanyanin-geri-kalan-kismi-yenileniyor-yeni-isik-sistemi-goruntuleri/

9 Beğeni

Bu ışıklandırma olayı çok güzel ama modlara nasıl etki edeceğini düşünüyorum Tr Extended Promods vs. harita modlarında uyuşmazlıklara ve hatta büyük oranda performans kaybına neden olabilir.
Ets 3 çıkacak gibi diyebiliriz sonuçta oyun nesil atlıyor